25.03.2015 14:19

Kitties In Chains o zafajdanej kuwecie

Koty już niedługo opanują świat. Tym razem wzięły się za Alice In Chains i próbują wmówić ludziom, że tak naprawdę to zawsze był Kitties In Chains. Posłuchajcie „Cat In The Box”!

Kitties In Chains o zafajdanej kuwecie
foto: kadr z wideo

Za mało kotków w Internecie? No to już macie! Oto futrzaki, które twierdzą, że legenda grunge’u to Kitties In Chains, a utwór „Man In The Box” to „Cat In The Box”. Uwaga: piosenka opowiada o kuwecie, którą należy czym prędzej wyczyścić.

"

Jestem kotem w pudełku, przyjdź i zbierz szufelką moje gówno. "

Zagłada zbliża się wielkimi krokami. Za plecami futrzastych złoczyńców widać nazwy takich zespołów, jak „Nine Inch Tails”, „Empurror”, „Mecalica”, „Deep Purrple”, „Cathairball Corpse”, „A Purrfect Circle”, a nazwa kociego żarcia to „Sepultuna”. Wiecie, co to może oznaczać? Obejrzyjcie zwiastun kociej eksterminacji!

Też macie dziwne wrażenie, że to „miał, miał, miał, miał, miał” na początku było tam od zawsze i właśnie to wbija się w głowę najbardziej? To inauguracja procesu zawładnięcia wszechświatem przez kotki...

Nie śmiejcie się, dobrze wiemy, że Wy też je kochacie. Kochają je długowłosi metalowcy, muzycy zespołu Slayer, a także graficy komputerowi przerabiający okładki najpopularniejszych płyt na kocią wersję... Miał.

Magda Słomka
Tagi: Duperele Alice In Chains