Klawiszowiec Bring Me the Horizon zdradził, który utwór zespołu był najtrudniejszy do napisania

26.08.2019 14:23
Klawiszowiec Bring Me the Horizon zdradził, który utwór zespołu był najtrudniejszy do napisania Fot. kadr z wideo

Jordan Fish, klawiszowiec grupy Bring Me the Horizon w jednym z ostatnich wywiadów wyjaśnił, który utwór był dla zespołu najtrudniejszy do stworzenia.

Bring Me The Horizon to brytyjska kapela metalcore'owa założona w 2004 roku. Muzycy są znani z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat muzyki rockowej. Często w wywiadach mówią o tym, że gitarowe granie do niczego się już nie nadaje i nadeszła era hip-hopu. I chociaż słupki sprzedaży płyt wskazują na to, że poniekąd muzycy maja rację, to ich opinie nadal oburzają zagorzałych fanów rocka.

Bring Me the Horizon: Który z kawałków grupy był najtrudniejszy do napisania?

Tym razem Jordan Fish, klawiszowiec grupy podczas wywiadu z "Kerrang" skupił się na własnej twórczości. Dziennikarz poprosił muzyka o to, aby zdradził mu, jaki kawałek było najtrudniej stworzyć zespołowi.

Przeczytaj także

Muzyk wybrał utwór "Doomed" z piątego albumu studyjnego grupy "That's the Spirit" z 2015. Uargumentował to słowami:

Stresowaliśmy się tym kawałkiem od wieków i czułem, jakbym poniósł porażkę przez to, ile czasu nam to zajęło. Nie mogliśmy dobrze dopracować refrenu i byliśmy tym bardzo sfrustrowani. W którymś momencie pomyśleliśmy, że piosenka jest nie do odratowania. Kiedy wreszcie udało nam się ją skończyć, to była dla nas wielka ulga.

Zobacz też: Bring Me The Horizon: Większość piosenek rockowych to gówno 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.