29.08.2017 11:27

Klub organizuje najdłuższą imprezę na świecie i chce pobić rekord Guinnessa

Dotychczasowy rekord to 55 godzin nieustającej imprezy tanecznej. Czy imprezowicze w klubie w Beirucie będą wytrwalsi? 

Klub organizuje najdłuższą imprezę na świecie i chce pobić rekord Guinnessa
foto: materiały prasowe

Niektórzy imprezowicze potrafią zacząć szaleć w piątkowy wieczór i kończyć w niedzielę - skąd mają siły, żeby skakać w klubach i koncertach, tego do końca nie wiadomo. Dla takich osób zatem idealnym miejscem jest klub Nurai w Beirucie, gdzie szalona impreza zaczęła się 28 sierpnia 2017 o 19:00 i ma trwać do... 30 sierpnia 2017. Klub chce bowiem pobić rekord Guinnessa i zorganizować najdłuższą imprezę na świecie.

Jak na razie rekord należy do klubu Unique Events Limited w Irlandii, w którym odbyła się impreza w 2006 roku trwająca 55 godzin. Beirut chce pobić Irlandczyków o jedną godzinę. Na stronie wydarzenia organizatorzy podali informację, że na darmowej imprezie nie zabraknie też gwiazd i ciekawych atrakcji. Taki event to prawdziwy raj dla imprezowiczów!

Ciekawe, czy forma uczestników pozwoli na tak długą imprezę, wstyd bowiem poddać się po paru godzinach. Z klubem współpracuje również Ministerstwo Turystyki, w końcu klubowy maraton jest ciekawą promocją miasta, ja również i kraju.

Jednak już kolejny klub chce pobić rekord - De School w Amsterdamie zapowiedział, że zorganizuje 62-godzinną imprezę w październiku 2017.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele