„Knockin' on Heaven's Door” w wykonaniu rockmana i operowego śpiewaka w talent show

Aleksandra Degórska
19.10.2018 12:42
„Knockin' on Heaven's Door” w wykonaniu rockmana i operowego śpiewaka w talent show Fot. kadr z wideo

Czy taki duet poradził sobie z utworem „Knockin' on Heaven's Door”? Zobaczcie reakcję publiczności.

Słynny utwór Boba Dylana powstał w 1973 roku i ukazał się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Pat Garrett and Billy the Kid”. Numer doczekał się wielu coverów, m.in. w wykonaniu Erica Claptona, Bon Jovi, Marka Knopflera czy Guns N’ Roses.

Axl Rose i spółka zaczęli włączać utwór w swoje koncertowe setlisty, by następnie nagrać piosenkę, która ukazała się najpierw na ścieżce dźwiękowej do filmu „Szybki jak błyskawica”, a następnie na „Use Your Illusion II” i stał się chyba najpopularniejszą wersją tego numeru.  

„Knockin' on Heaven's Door” w wykonaniu rockmana i operowego śpiewaka w talent show

Kolejni artyści biorą się za ten utwór, numer „Knockin' on Heaven's Door” często pojawia się również w talent show. W polskiej edycji programu The Voice of Poland w bitwie zmierzyli się Michał Steciak i Maks Kwapień, którzy musieli pokazać swoje możliwości wykonując właśnie „Knockin' on Heaven's Door”. Duet był o tyle ciekawy, że na jednej scenie spotkali się wokaliści reprezentujący różne światy - jeden z nich ma rockową chrypę, zaś drugi klasycznie postawiony głos. Czy to mogło się udać?

Polska publiczność mogła usłyszeć ostatnio Guns N' Roses na żywow Chorzowie 9 lipca 2018 oraz w Gdańsku 20 czerwca 2017.

Natomiast Slasha zobaczymy już 12 lutego 2019 w Łodzi w Atlas Arenie. Jeżeli chcecie się wybrać na koncert gitarzysty, to bilety trafiły do sprzedaży 19 września 2019 roku na stronach internetowych www.shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl. Występ odbędzie się w ramach promocji najnowszego albumu „Living The Dream”.  

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.