03.01.2018 17:08

Kobieta, której festiwalowicz dotknął nagich piersi skomentowała incydent

20-latka nagrała wideo, w którym podziękowała za wsparcie, jak również odniosła się do zarzutów niektórych internautów.

Kobieta, której festiwalowicz dotknął nagich piersi skomentowała incydent
foto: kadr z wideo

Na festiwalu Rhythm and Vines Festival w Nowej Zelandii doszło do bijatyki. Wszystko z powodu mężczyzny, który dotknął nagich piersi kobiety. Dziewczyna jednak nie puściła tego płazem i zemściła się na facecie. Wideo z tego zajścia obiegło świat i sporo osób wsparło festiwalowiczkę.

Kobietą okazała się być 20-letnią Madeline Anello-Kitzmiller z Portland w stanie Oregon w USA. Dziewczyna udostępniła wideo, w którym skomentowała całe to zajście dając sygnał, że jest gotowa, by ponownie chodzić toples.

Madeline odniosła się do zarzutu, że sama sprowokowała mężczyznę pokazując piersi pokryte srebrną farbą:

"

Moje ciało zostało pomalowane na festiwalu. Zapłaciłam za to, tak samo jak wiele innych dziewczyn, które widziałam na imprezie. Zauważyłam też sporo nagich mężczyzn, których nie napastowano przez to, że się rozebrali. Muszę zatem zapytać - jaka jest różnica? "

Chodząc toples dziewczyna chciała pokazać, że nie ma niczego dziwnego w nagim ciele i pomimo incydentu spędziła mile czas na festiwalu:

"

Brak moich ciuchów to nie problem, problemem jest fakt, że ludzie myślą, iż mogą dotykać moje ciało bez pozwolenia. Moje piersi to nie seks zabawki, to nie zaproszenie. Problem nie tkwi w ciuchach, przestańcie zwalać winę na ofiarę. "

Posłuchajcie całego oświadczenia dziewczyny:

Niektórzy zarzucali również dziewczynie, że sama się o to prosiła, jednak według niej zgadzają się tylko na takie zachowanie mężczyzn. Osobiście lubi chodzić nago i będzie to po prostu robić.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele