Kobieta rozrywa sobie klatkę piersiową w nowym klipie Behemotha do "Rom 5:8"

13.01.2020 17:04
Kobieta rozrywa sobie klatkę piersiową w nowym klipie Behemotha do "Rom 5:8" Fot. kadr z wideo

Grupa Behemoth opublikowała kolejne wideo do utworu z płyty "I Loved You at Your Darkest". Tym razem padło na "Rom 5:8".

Grupa Behemoth wydała swoją ostatnią płytę w 2018 roku. "I Loved You at Your Darkest" pojawiło się w niemal każdym zestawieniu najlepszych płyt metalowych na świecie. Krążek odniósł duży sukces komercyjny. Dotarł do 4. miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. W Niemczech i Finlandii materiałowi udało się wylądować na 7. pozycji. Album doceniła także redakcja Loudwire, która okrzyknęła dzieło Behemotha najlepszym metalowym krążkiem minionej dekady. 

Behemoth z klipem do "Rom 5:8" 

Ekipa Nergala poza trasą koncertową promuje krążek również kontrowersyjnymi klipami. Muzycy w lipcu 2019 opublikowali szokujący teledysk do "Sabbath Mater". Wcześniej własnej interpretacji w formie wideo doczekał się utwór "Ecclesia Diabolica Catholica" czy "Bartzabel". Tym razem Behemoth zaprezentował obraz do "Rom 5:8".

Przeczytaj także

Muzycy po raz kolejny postawili na mroczny i obrazoburczy klimat. Nikogo nie zaskoczą wszechobecne religijne odniesienia, krew i niepokojąca aura. Wszystkie elementy klipu zgodne z wizerunkiem i kompatybilne z muzyką Behemotha stworzyła wspólnie z zespołem Grupa 13, z którą artyści regularnie współpracują.

Nergal w trasie z Me And That Man

Projekt Nergala Me And That Man powraca w nowym składzie i z nowym materiałem. Muzycy zapowiedzieli 9 koncertów promujących najnowszy album formacji. Trasa New Tour, New Songs, Same Shit 2020 rozpocznie się 2 kwietnia 2020 roku w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu, a zakończy 19 kwietnia w Katowicach. Bilety na wydarzeniach są już dostępne w sprzedaży.

Zobacz też: Dlaczego Nergal woli satanizm od katolicyzmu? Muzyk wyjaśnił 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.