Kobieta zginęła na koncercie popularnego wokalisty country. Jaka była przyczyna śmierci?

04.08.2022 14:05
Kobieta zginęła na koncercie popularnego wokalisty country. Jaka była przyczyna śmierci? Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Tragiczne wieści z Denver. Podczas stadionowego koncertu gwiazdy country Kenny'ego Chesney'ego zmarła jedna z uczestniczek imprezy.

Tragiczny wypadek na koncercie w Denver

Jak podaje The Denver Post, kobieta spadła z ruchomych schodów na koncercie Kenny'ego Chesney'ego, który odbył się 30 lipca 2022 roku w Denver.

Polecamy

Chesney występował na stadionie Empower Field w Mile High. Podczas imprezy kobieta wypadła z ruchomych schodów i spadła na znajdujący się poniżej cement. Z raportu policji wynika, że do incydentu doszło około 22:52 lokalnego czasu.

Rzecznik prasowy lokalnej policji Nate Magee wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzami, że śmierć kobiety została sklasyfikowana jako wypadek. Na ten moment śledczy nie ustalili, czy ofiara była pod wpływem alkoholu podczas upadku, ale według opisu świadków, ta nie została raczej przez nikogo zepchnięta.  

Polecamy

Jak opowiedział Magee:

Z naszego rozumienia wynika, że nie doszło do żadnego ataku, czy pchnięcia. To był przypadkowy upadek. Nie sądzimy, żeby ktokolwiek próbował jej zaszkodzić.

Chesney zaoferował rodzinie kobiety swoje kondolencje, gdy tylko usłyszał o niefortunnym wypadku po jego koncercie:

Załamałem się, gdy usłyszałem, że straciliśmy kogoś po naszym koncercie. Tłum w Denver był pełen życia i energii, więc te wieści łamią mi serce. Życie jest najważniejsze, a muzyka sprawia, że jesteśmy ze sobą bliżej i przez chwilę możemy zapomnieć o bożym świecie. Ta kobieta przyszła na koncert w tym celu. Nie mam słów - jej rodzinie i przyjaciołom składam kondolencje i ubolewam razem z nimi.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.