Kolejna zagraniczna gwiazda wystąpi na Pol'and'Rocku!

26.01.2021 11:08
Kolejna zagraniczna gwiazda wystąpi na Pol'and'Rocku! Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

Tegoroczny festiwal Pol'and'Rock nabiera rumieńców. Organizatorzy właśnie zdradzili kolejnego wykonawcę, który pojawi się latem w Kostrzynie nad Odrą. Jest na co czekać!

Kolejna zagraniczna gwiazda na Pol'and'Rock Festival 2021!

Jak podają organizatorzy nadchodzącego festiwalu, kolejną gwiazdą imprezy będzie zespół Clutch! Założony w 1991 roku zespół debiutował dwa lata później wydawnictwem "Transnational Speedway League". Clutch ma na koncie 12 albumów, a od 2008 roku ich płyty wydawane są przez należącą do zespołu wytwórnię Weathermaker. 

Polecamy

Panowie grają amerykańskiego hard rocka - wielowymiarowe brzmienie, sięgające po inspiracje do nostalgicznych dźwięków bluesa i amerykańskiej muzyki folkowej, które łączą z elementami przywodzącymi na myśl psychodeliczne kawałki z lat 60. ubiegłego wieku, jest przesycone poczuciem ogromnej twórczej wolności.

Polecamy

Kapela jest niezawodna zarówno w studio nagraniowym, jak i w trasie. Clutch cieszy się uznaniem fanów z całego świata, którzy doceniają ich pełne energii i mocy występy na żywo oraz doskonały kontakt z publicznością podczas koncertów. 

Kapela to prawdziwa instytucja muzyki rockowej – oprócz występów na największych festiwalach takich jak Hellfest, Graspop Metal Meeting czy Roskilde, zespół co roku pojawia się na festiwalu Earth Rocker – imprezie, której muzycy z Clutch są współorganizatorami.

Do Kostrzyna nad Odrą, gdzie wydarzenie odbywało się nieprzerwanie od 2004 roku, festiwal powróci latem 2021 roku - 27. edycja Pol'and'Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku. Dotychczas organizatorzy potwierdzili występ m.in. Limp Bizkit, Fiddler's Green oraz Dropkick Murphys. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.