Kolejne pytanie o znanego rockmana w Milionerach. Czy było warte 125 tysięcy?

Aleksandra Degórska
06.04.2018 11:58
Kolejne pytanie o znanego rockmana w Milionerach. Czy było warte 125 tysięcy? Fot. East News

Dla fanów muzyki pytanie może okazać się łatwym, ale uczestnik teleturnieju Milionerzy miał problem z odpowiedzią.

Kto nie chciałby wygrać trochę złotych monet, żeby pojechać do ciepłych krajów, kupić samochód, czy ogarnąć remont mieszkania? Na spore kwoty liczą uczestnicy teleturnieju Milionerzy. W popularnym programie prowadzonym przez Huberta Urbańskiego spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba. Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli prawidłowo odpowie na 12 pytań.

5 kwietnia 2018 roku w programie Paweł Szymański szedł jak burza, ale przy pytaniu wartym 125 tysięcy miał nie lada problem z odpowiedzią. Pytanie brzmiało następująco:

 

Wiecie o kogo chodzi? Paweł Szymański nie znał odpowiedzi i chciał strzelać, że chodzi o Fisha, jednak się wycofał i wrócił do domu z 75 tysiącami złotych. To Prince zmienił swój pseudonim na znak love symbol. W latach 90. z powodu konfliktu z wytwórnią Warner Prince zmienił pseudonim na The Artist Formerly Known as Prince - wkrótce potem został wprowadzony wcześniej wspomniany znak graficzny.

Nie jest to pierwsze muzyczne pytanie w Milionerach - pod koniec marca 2018 roku uczestniczka za pytanie związane z Carlosem Santaną wygrała 10 tysięcy złotych.

Prince wiecznie żywy

Prince nadal pamiętany jest przez wielu muzyków i fanów - 13-letnia Roksana zaśpiewała „Purple Rain” Prince'a i wygrała polską edycję „The Voice Kids”, zaś Justin Timberlake wykonał utwór wokalisty na Super Bowl. Przypomnijmy, że Prince zmarł 21 kwietnia 2016 roku w wieku 57 lat.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.