Kolejne pytanie o znanego rockmana w Milionerach. Czy było warte 125 tysięcy?

Aleksandra Degórska
06.04.2018 11:58
Kolejne pytanie o znanego rockmana w Milionerach. Czy było warte 125 tysięcy? Fot. East News

Dla fanów muzyki pytanie może okazać się łatwym, ale uczestnik teleturnieju Milionerzy miał problem z odpowiedzią.

Kto nie chciałby wygrać trochę złotych monet, żeby pojechać do ciepłych krajów, kupić samochód, czy ogarnąć remont mieszkania? Na spore kwoty liczą uczestnicy teleturnieju Milionerzy. W popularnym programie prowadzonym przez Huberta Urbańskiego spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba. Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli prawidłowo odpowie na 12 pytań.

5 kwietnia 2018 roku w programie Paweł Szymański szedł jak burza, ale przy pytaniu wartym 125 tysięcy miał nie lada problem z odpowiedzią. Pytanie brzmiało następująco:

Wiecie o kogo chodzi? Paweł Szymański nie znał odpowiedzi i chciał strzelać, że chodzi o Fisha, jednak się wycofał i wrócił do domu z 75 tysiącami złotych. To Prince zmienił swój pseudonim na znak love symbol. W latach 90. z powodu konfliktu z wytwórnią Warner Prince zmienił pseudonim na The Artist Formerly Known as Prince - wkrótce potem został wprowadzony wcześniej wspomniany znak graficzny.

Nie jest to pierwsze muzyczne pytanie w Milionerach - pod koniec marca 2018 roku uczestniczka za pytanie związane z Carlosem Santaną wygrała 10 tysięcy złotych.

Prince wiecznie żywy

Prince nadal pamiętany jest przez wielu muzyków i fanów - 13-letnia Roksana zaśpiewała „Purple Rain” Prince'a i wygrała polską edycję „The Voice Kids”, zaś Justin Timberlake wykonał utwór wokalisty na Super Bowl. Przypomnijmy, że Prince zmarł 21 kwietnia 2016 roku w wieku 57 lat.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.