17.06.2019 10:07

Kolejne województwa chcą pomóc uczestnikom Pol'and'Rock 2019

Coraz więcej województw decyduje się na udostępnienie pociągów, które miałyby przewieźć uczestników festiwalu Pol'and'Rock do Kostrzyna.

Pol'and'Rock 2019 pociągi
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

Na początku czerwca operator kolejowy ogłosił, że nie przewiduje uruchomienia dodatkowych linii pociągów, które miałyby dojechać do Kostrzyna nad Odrą. Wszystko przez to, że Przewozy Regionalne postanowiły ograniczyć koszty. Dotychczas uczestnicy mogli spokojnie dostać się na festiwal Pol'and'Rock. W 2018 roku dostępnych było aż 28 przewoźników. Stacjami początkowymi były Łuków, Białystok, Kielce, Olsztyn, Gdynia, Toruń, Rzeszów, Bielsko-Biała i Katowice.  

Pociągi na Pol'and'Rock 2019

14 czerwca 2019 roku dowiedzieliśmy się, że województwo zachodniopomorskie zdecydowało się udostępnić przewoźniki, które będą relacji Koszalin - Kostrzyn i Kostrzyn - Kołobrzeg. Teraz Monika Wielichowska, posłanka na Sejm RP, na koncie na Twitterze opublikowała dokument, który przesłała Cezaremu Przybylskiemu, marszałkowi województwa dolnośląskiemu. Polityk opatrzyła post podpisem:

"

Marszałkowie kilku województw pomogą młodym ludziom dojechać pociągami na @PolAndRockFest do #Kostrzyn. Hej, @PrzybylskiCez dołączy pan jako marszałek i pomoże uczestnikom z #DolnyŚląsk bezpiecznie dojechać na Festiwal? Czy będzie się pan bał #PIS ? Pytam także oficjalnie! "

Pol'and'Rock 2019 pociągi
Pol'and'Rock 2019 pociągi
Przeczytaj także Dodatkowe pociągi na Pol'and'Rock 2019 jednak się pojawią? Wyśle je zachodniopomorskie

Skazani na busa z Antyradiem

Warto również wspomnieć o akcji "Skazani na busa z Antyradiem", w ramach której redakcja zabierze słuchaczy na tegoroczny Pol'and'Rock. Festiwal odbywa się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą.  

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival 2019 [DATA, GDZIE, KIEDY, BILETY]

Tagi: PolAndRock Festival