Kolejny muzyk dołączył do Klubu 27. Artysta zagrał też w "American Horror Story"

10.01.2020 14:53
Kolejny muzyk dołączył do Klubu 27. Artysta zagrał też w "American Horror Story" Fot. kadr z wideo

W wieku 27 lat zmarł Harry Hains - aktor, model i muzyk. Artysta zmagał się z problemami psychicznymi i uzależnieniem.

Harry Hains to australijski aktor, model i muzyk. Artysta pojawił się w serialu telewizyjnym "American Horror Story" oraz grał epizodyczne role w produkcji "Pete kombinator" czy "The Deleted". Chłopak stworzył sobie także alter ego - postać Antiboya. Własnie pod tym pseudonimem tworzył muzykę.

Nie żyje Harry Hains - aktor, model i muzyk

Jak tłumaczył w wywiadach, Antiboy to postać z przyszłości, która utknęła w alternatywnej rzeczywistości, w której bardzo źle mu się funkcjonuje. Muzyk podkreślał, że jest wierny idei, która głosi, że wszystko jest iluzją. Dzięki postaci Antiboya artysta mógł także wykreować świadomość, która reprezentuje prawdziwą równość.

O śmierci Hainsa poinformowała jego matka - aktorka Jane Badler na swoim Instagramie.

7 stycznia 2020 roku zmarł mój piękny synek. Miał 27 lat i świat stał dla niego otworem. Niestety zmagał się z uzależnieniem i chorobami psychicznymi. Iskra jego geniuszu świeciła zbyt krótko. Będę za tobą tęsknić Harry, każdego dnia mojego życia.

Hains wielokrotnie opowiadał o swoich zaburzeniach snu, które mogły być pośrednia przyczyną jego przedwczesnej śmierci. Artysta od dziecka miał problemy z zaśnięciem, z którym radził sobie tabletkami nasennymi już w wieku dwunastu lat.

Zobacz też: Queen zachwycił się coverem "Bohemian Rhapsody" w wykonaniu 13-latki w talent show

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.