Kolejny skandal z Maneskin. Naga basistka liże figurkę Matki Boskiej [ZDJĘCIE]

26.10.2021 13:36
Maneskin Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Zdjęcie nagiej basistki liżącej figurkę Matki Boskiej wywołało dyskusję w sieci. Chociaż Maneskin znany jest z kontrowersyjnego zachowania, to dla niektórych fanów fotografia artystki jest przesadą.

Maneskin lubi szokować i specjalnie prowokuje, by się o nim mówiło. Kolejne klipy są coraz bardziej odważne, nie brakuje wulgarnych scen pełnych seksu i krwi. Do najnowszego singla "Mammamia" Maneskin nagrał teledysk, w którym każdy z członków zespołu zabija w myślach frontmana. Basistka zespołu, Victioria De Angelis wrzuciła na swojego Instagrama kilka fotografii z planu i szczególnie jedno zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Polecamy

Kolejny skandal z Maneskin. Naga basistka liże figurkę Matki Boskiej [ZDJĘCIE]

Na zdjęciach widzimy zakrwawioną basistkę, która była w ten sposób ucharakteryzowana do teledysku "Mammamia". Golizna to nic nowego, jeśli chodzi o Victorię, ale w karuzeli zdjęć pojawiła się fotografia, gdzie zakrwawiona, naga basistka liże figurkę Matki Boskiej.

victoria

Pod fotografią pojawiły się komentarze, że Victoria przesadziła i niektóre osoby wierzące mogą poczuć się dotknięte:

Nie jestem jakaś mocno wierząca, ale to zdjęcie trochę mnie odpycha i jest dla mnie przesadą.

Niektórzy fani zaś nie widzą w zdjęciu nic złego, wręcz zachwycają się basistką, która według nich jest bardzo seksowna. Zapewne w niedalekiej przyszłości Maneskin znowu nieźle namiesza, może nawet na koncercie w Polsce, który odbędzie się 15 lutego 2022 w Warszawie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.