Kolejny skandal z Maneskin. Naga basistka liże figurkę Matki Boskiej [ZDJĘCIE]

26.10.2021 13:36
Maneskin Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Zdjęcie nagiej basistki liżącej figurkę Matki Boskiej wywołało dyskusję w sieci. Chociaż Maneskin znany jest z kontrowersyjnego zachowania, to dla niektórych fanów fotografia artystki jest przesadą.

Maneskin lubi szokować i specjalnie prowokuje, by się o nim mówiło. Kolejne klipy są coraz bardziej odważne, nie brakuje wulgarnych scen pełnych seksu i krwi. Do najnowszego singla "Mammamia" Maneskin nagrał teledysk, w którym każdy z członków zespołu zabija w myślach frontmana. Basistka zespołu, Victioria De Angelis wrzuciła na swojego Instagrama kilka fotografii z planu i szczególnie jedno zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Polecamy

Kolejny skandal z Maneskin. Naga basistka liże figurkę Matki Boskiej [ZDJĘCIE]

Na zdjęciach widzimy zakrwawioną basistkę, która była w ten sposób ucharakteryzowana do teledysku "Mammamia". Golizna to nic nowego, jeśli chodzi o Victorię, ale w karuzeli zdjęć pojawiła się fotografia, gdzie zakrwawiona, naga basistka liże figurkę Matki Boskiej.

victoria

Pod fotografią pojawiły się komentarze, że Victoria przesadziła i niektóre osoby wierzące mogą poczuć się dotknięte:

Nie jestem jakaś mocno wierząca, ale to zdjęcie trochę mnie odpycha i jest dla mnie przesadą.

Niektórzy fani zaś nie widzą w zdjęciu nic złego, wręcz zachwycają się basistką, która według nich jest bardzo seksowna. Zapewne w niedalekiej przyszłości Maneskin znowu nieźle namiesza, może nawet na koncercie w Polsce, który odbędzie się 15 lutego 2022 w Warszawie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.