19.06.2018 13:15

Koleś nasikał na fanów na koncercie metalowej kapeli. Co na to zespół?

Niektórzy chyba nie wiedzą, jak zachowywać się na koncertach...

Publiczność na koncercie rockowym
foto: shutterstock.com

Wariatów na koncertach nie brakuje - często można zostać oblanym alkoholem, nie wspominając już o siniakach po tym, ja ktoś nas kopnie w moshpicie. Idąc na koncert ulubionej kapeli trzeba się spodziewać, że może dojść do takich sytuacji, jednak to, co zaraz zobaczycie, jest już bardzo mocną przesadą.

Tuż po zakończeniu koncertu Every Time I Die na Canadian Montebello Rockfest jeden z festiwalowiczów postanowił popsuć humor innym osobom. Wpadł na głupi pomysł, żeby nasikać na osoby, które znajdowały się na parterze. Koleś jednocześnie rozmawiał z osobą stojącą obok i udawał, że wszystko jest ok. Bez komentarza...

Sikał na ludzi po koncercie Every Time I Die

Nagranie z tego zajścia udostępnił zespół, który podziękował fanom za świetny koncert i oczywiście skrytykował sikającego fana. Jednocześnie muzycy zażartowali, że liczą, iż koleś nie sikał na ludzi też w trakcie ich koncertu.

Nie jest to pierwsza tego typu absurdalna sytuacja. 4 sierpnia 2017 Metallica wystąpiła w Glendale w USA. Jeden z uczestników imprezy postanowił oddać mocz na trybunach stadionu. 44-latek okazał się być mocno nietrzeźwy. Został aresztowany i bardzo słusznie, bo takie zachowanie jest naprawdę żenujące...

Metallica zapowiedziała, że wróci do Europy w maju 2019. Trzymamy kciuki, że kapela zagra ponownie w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do tego typu zdarzeń.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele