06.09.2015 14:58

Komiks o Acid Drinkers – „Kosmiczne Mleko Wysokiej Jakości”

Antyradio.pl ma dla Was coś specjalnego... Oto 9. część przygód Titusa, Ślimaka, Litzy i Popcorna w wersji komiksowej. Jak prezentują się muzycy w rysunkowym wydaniu?

Komiks o Acid Drinkers – „Kosmiczne Mleko Wysokiej Jakości”
foto: facebook.com/mstrychowska

Oto kolejna po „Raporcie o stanie umysłu” część komiksowych przygód muzyków z zespołu Acid Drinkers. Poprzednia historia traktowała między innymi o... nurkowaniu do talerza ziemniaków. Teraz mamy do czynienia z opowieścią o „Hiper-enigmatycznej Astro Krowie z Księżyca, która żywi się regolitem” oraz galaktycznej kozie.

Dlaczego Titusowi wydawało się, że jest wielkim sernikiem, kto jest ojcem Popcornozaurusa, dlaczego Litza stał się Człowiekiem Bazooką i z jakiego powodu przez resztę życia będzie musiał „użerać się z kanibalami o wzroście metr dwadzieścia i okrzyku bojowym „A GU GU”?

Tego wszystkiego i więcej dowiecie się czytając komiks „Kosmiczne Mleko Wysokiej Jakości”. Jak powstawał album „High Proof Cosmic Milk” zespołu Acid Drinkers?

Autorką okładki komiksu jest Marianna Strychowska, która określa siebie po prostu jako „mgr sztuki”. Za stworzenie całej historii, podobnie jak ośmiu poprzednich, odpowiedzialny jest Ridoo, czyli Michał Klimczyk.

Wszystkie części wydawnictwa przybliżają historię zespołu od jego powstania do wydania ostatniej płyty.

  • „Akt I - Narodziny Kwasu”
  • „Akt II - Czy jesteś buntownikiem?”
  • „Akt III - Brudne Pieniądze, Brudne Sztuczki”
  • „Akt IV - Strip Tease”
  • „Akt V - Vile Vicious Vision”
  • „Akt VI - Fishdick”
  • „Akt VII - Infernal Connection”
  • „Akt VIII - Raport o stanie umysłu”

Rockmani lubią komiksy. Chcecie dowodów? Swojej rysunkowej biografii doczekał się lider Black Sabbath, Ozzy Osbourne. W sieci możemy śledzić także komiksowe perypetie Alice'a Coopera albo futurystyczną historię o nazwie „Travel To Hong Kong With Blur”. Warto wspomnieć też o komiksie, który podczas jednej z tras koncertowych wprowadził do sprzedaży zespół Pink Floyd.

Podobają się Wam Kwasożłopy w rysunkowej wersji?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Acid Drinkers