15.03.2017 13:13

Kompilacja wpadek Guns N' Roses na scenie

Nieraz Axl wpadł w poślizg czy Slash pomylił struny - każdemu czasem potknie się noga. Zobaczcie nagranie, w którym połączono tego typu wydarzenia.

Kompilacja wpadek Guns N' Roses na scenie
foto: Brandon Voight / Splash News / East News; Caryca Pejnta

Nawet największym zdarzają się wpadki - nieraz ktoś poślizgnie się na scenie, mikrofon nagle przestanie działać, iskry idą z kabli czy problemy z odsłuchem powodują, że ze sceny rozlega się fałsz. Scena to plac boju, nie jest wcale tak łatwo i przyjemnie jakby się mogło wydawać.

Potwierdzeniem tego jest poniższe nagranie, w którym zebrano video z koncertów Guns N' Roses, podczas których doszło do tego typu sytuacji - fan, który rzucił się na Slasha, fałsze Axla, niecenzuralne wypowiedzi podpitego Slasha, wkurzony Rose, który rzucił się na fana, bolesne upadki ze sceny czy źle zagrany riff.

Trochę tego się uzbierało w trakcie całej burzliwej kariery zespołu. Zobaczcie, jak prezentuje się takie nagranie.

Chyba już się przyzwyczailiśmy do tego, że muzycy nieźle gwiazdorzą, zresztą Axl słynie z tego, że notorycznie spóźnia się na scenę, narzeka na wszystko i ogólnie ciężko z nim się dogadać. Czy rzeczywiście jak typowy rudzielec jest aż tak wredny - tego nie wiadomo, bo plotek na temat Guns N' Roses jest naprawdę sporo.

Jednego możemy być pewni - kapela już niebawem zagra przed polską publicznością. Stadionowa europejska trasa rozpocznie się 27 maja 2017 roku i obejmie 18 koncertów. Występ Guns N' Roses w Polsce odbędzie się 20 czerwca 2017 w Gdańsku. Miejmy nadzieję, że obędzie się bez wpadek na scenie.

Czekacie na występ Guns N' Roses?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses