Komputerowo odmłodzony Paul McCartney tańczy w przerażającym klipie ex-Beatlesa i Becka

23.07.2021 15:21
Komputerowo odmłodzony Paul McCartney tańczy w przerażającym klipie ex-Beatlesa i Becka Fot. Debby Wong/Shutterstock.com

Komputerowo odmłodzony Paul McCartney będzie wam się śnił po nocach. Zobaczcie nowy klip ex-Beatlesa i Becka do kawałka "Find My Way". 

Odmłodzony komputerowo Paul McCartney straszy w klipie do kawałka Find My Way

Utwór pojawił się na krążku "McCartney III Imagined", na który składają się covery albumu "McCartney III", przygotowane przez różnych artystów. Singlem promującym krążek jest rockowy kawałek "Find My Way", który Beck przetransformował w disco bangera.

Polecamy

Niestety twórcy klipu postanowili przetransformować samego McCartneya w jego wersję z przeszłości. Reżyser Andrew Donoho bardzo dosłownie odebrał warstwę liryczną kawałka i przeniósł nas do czasów młodości byłego Beatlesa. Całość wygląda nieco przerażająco i wywołuje niezwykłe uczucie doliny niesamowitości ("uncanney valley"). Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Cyfrowa wersja McCartneya została przygotowana przez firmę Hyperreal Digital, która specjalizuje się w "usuwaniu" doliny niesamowitości, żeby oszukać ludzkie mózgi. Jak czytamy w oświadczeniu:

Technologia do odmładzania aktorów, pozwalająca im na występowanie w różnych środowiskach jest już tutaj, w pełni zrealizowana. Działa nawet na najpopularniejsze twarze świata!

Chyba jesteśmy zmuszeni się z nimi nie zgodzić.

Album "McCartney III Imagined" został wydany w piątek 23 lipca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.