04.12.2017 15:47

Koncert Hey w Katowicach będzie transmitowany w internecie. Kiedy i jak go obejrzeć?

Nie udało Wam się kupić biletów na pożegnalną trasę Heya? Na pocieszenie możecie obejrzeć transmisję koncertu w Katowicach.

Koncert Hey w Katowicach będzie transmitowany w internecie. Kiedy i jak go obejrzeć?
foto: Adam Burakowski/REPORTER/EAST NEWS

Trasa zespołu Hey pod hasłem Fayrant Tour jest pod każdym względem wyjątkowa. Po pierwsze, zespół celebruje 25 lat swojej działalności, jednocześnie promując nagraną z okazji jubileuszu płytę z nowymi wersjami jego starszych kompozycji, „CDN”.

Po drugie, na jubileuszowe koncerty dołączył do składu założyciel i wieloletni lider Heya, Piotr Banach. To nie jedyny niezwykły gość na Fayrant Tour – każdego wieczora z Kasią Nosowską śpiewają zaprzyjaźnieni wykonawcy, tacy jak Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Titus i Ania Dąbrowska.

Po trzecie – tegoroczne koncerty mogą być ostatnimi w karierze Heya. Zespół zapowiedział, że w 2018 roku zawiesi działalność na czas nieokreślony.

Nic dziwnego, że bilety na koncerty trasy sprzedawały się jak świeże bułeczki, a niektóre zdążyły się już dawno wyprzedać. Hey postanowił umożliwić fanom, którym nie udało się zdobyć wejściówek obejrzenie wyjątkowego koncertu Fayrant Tour.

Występ w Spodku w Katowicach 8 grudnia 2017 będzie transmitowany na oficjalnym youtube’owym kanale wytwórni Kayax, KayaxTV. Koncert rozpocznie się o 20.00. Gośćmi Heya i Piotra Banacha będą Brodka i wokalista LemON, Igor Herbut.

Pozostałe koncerty trasy Fayrant Tour:

  • 06.12.2017, Kraków, Tauron Arena
  • 08.12.2017, Katowice, Spodek
  • 12.12.2017, Wrocław, Hala Orbita
  • 14.12.2017, Warszawa, Torwar
Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Hey Katarzyna Nosowska