Pogoda
01.10.2018 12:58

Nie ma już prawdziwych metalowców? Ludzie narzekali, że koncert Metalliki słychać było w całym mieście

Niedobra Metallica spowodowała, że wiele osób nie mogło zasnąć przez bardzo głośny koncert.

Metallica koncert
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Idąc na metalowy koncert trzeba się nastawić, że potem całą noc będzie nam dzwonić w uszach. Również osoby, które mieszkają w pobliżu stadionów muszą być świadome, że nie zawsze będzie im dane się wyspać.

Jednak spora część mieszkańców San Francisco najwidoczniej nie ma w sobie rocka, bo mocno narzekało na koncert Metalliki, która grała 26 września 2018 pod chmurką przy Civic Center Plaza w ramach charytatywnej imprezy Dreamfest w ramach Dreamforce technology conference, z której dochód został przeznaczony na rzecz UCSF Benioff Children.

Ludzie narzekali, że Metallica grała za głośno

Nagłośnienie Metalliki było tak głośne, że muzykę słyszeli mieszkańcy San Francisco w dużych odległościach od miejsca imprezy. Zamiast się cieszyć, że mogą posłuchać za darmo dźwięków koncertu, to narzekali, że nie mogli w spokoju pójść spać...

"

Nie mogę zasnąć, bo ta cholerna rockowa kapela na ulicy jest za głośno. Metallica, niech cię szlag trafi. "

"

Koncert urodzinowy Marca Benioff z udziałem Metalliki powoduje, że trzęsą się ściany mojego apartamentu, który znajduje się 3 mile od miejsca występu. Czy ktoś może mi wyjaśnić co znowu organizuje Salesforce? "

Metallica w Polsce w 2019

Koncerty zespołu nadal cieszą się sporym zainteresowaniem, a bilety na występy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Tak też było w przypadku biletów na koncert Metalliki w Polsce. Zespół zagra koncert 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym.

Ostatni koncert Metalliki w Polsce odbył się 28 kwietnia 2018 w Krakowie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele