Koncert Metalliki w Warszawie będzie dostępny do pobrania za darmo oraz trafi na płyty

23.08.2019 11:47
Koncert Metalliki w Warszawie będzie dostępny do pobrania za darmo oraz trafi na płyty Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Metallica zagrała 21 sierpnia 2019 roku swój 12. koncert w Polsce. Muzycy umożliwi fanom obecnym na Stadionie Narodowym pobranie nagrań za darmo.

Metallica jest jednym z najważniejszych metalowych zespołów w historii muzyki. Przez lata starają się, aby każda ich trasa była wyjątkowa i różniła się od poprzednich. Używają do tego celu profesjonalnego sprzętu, przewożonego w licznych ciężarówkach z miasta do miasta. Budowa sceny i wielkich ekranów obecnych na aktualnej trasie zajmuje kilkusetosobowej ekipie wiele godzin, a obraz na telebimach i brzmienie instrumentów od lat utrzymuje się na wysokim poziomie.

Metallica w Polsce. Jak pobrać koncert za darmo?

Każdy koncert Metalliki jest rejestrowany przez kilka kamer. Również w Polsce nagrano materiał, który bez wstydu mógłby ukazać się na dvd. Póki co jednak zespół nie zdecydował się na takie wydawnictwo, jednak przygotował inną niespodziankę dla swoich fanów. Każdy kto chciałby przeżyć koncert w Warszawie jeszcze raz lub z jakichś powodów na niego nie dotarł, będzie mógł posłuchać nagrań zarejestrowanych podczas występu Metalliki na Stadionie Narodowym.

Przeczytaj także

Wersja cyfrowa utworów w formacie mp3 będzie dostępna do ściągnięcia za darmo dla każdego, kto posiada bilet z koncertu, wystarczy wpisać kod wejściówki na livemetallica.com i pobrać pliki. Jednak jeśli wolicie formaty flac, hd-audio lub chcecie, aby koncert z Warszawy stanął na Waszych półkach w formie CD, będziecie musieli liczyć się z kosztami. Podane ceny za nagrania to:

  • MP3 - 9,95$ (z biletem - za darmo)
  • flac - 12,95$
  • audio HD - 17,95$
  • preorder CD - 19,81$

Aktualnie pliki nie są jeszcze dostępne do ściągnięcia, jednak powinny pojawić się na stronie w przeciągu najbliższych tygodni, podobnie jak nagrania z innych miast obecnej trasy.

Zobacz też: Wokaliście Celtic Frost nie spodobał się cover Metalliki: "To upokarzające" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.