Koncert Tilla Lindemanna trafi na duży ekran. Czy film obejrzymy w polskich kinach?

05.05.2021 13:08
Till Lindemann Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Dzień przed premierą płyty, koncert Lindemanna trafi do kin. Czy polscy fani będą mogli obejrzeć tę koncertówkę na dużym ekranie?

Till Lindemann nie zwalnia tempa. W ramach swojego solowego projektu muzyk wyda koncertowe wydawnictwo zarejestrowane w Moskwie zatytułowane po prostu "Live in Moscow". Płyta ukaże się 21 maja 2021 i co więcej zapis koncertu trafi do w kin. Czy zobaczymy koncertówkę wokalisty Rammsteina w Polsce?

Polecamy

Koncert Tilla Lindemanna trafi na duży ekran. Czy film obejrzymy w polskich kinach?

W projekcie Lindemann udzielał się Peter Tägtgren, ale muzycy postanowili się rozejść i nowe wydawnictwo jest zwieńczeniem ich współpracy. Koncert został zarejestrowany w marcu 2020 roku tuż przed rozpoczęciem się pandemii. Koncertówka zostanie pokazana w kinach dzień przed premierą, czyli 20 maja 2021 w Wielkiej Brytanii, USA, Rosji, na Białorusi i w Ukrainie oraz Australii. Latem natomiast film zawita do Niemiec i Austrii. Na razie nie podano oficjalnej informacji, czy koncert Lindemanna zobaczymy w polskich kinach. Przypomnijmy, że w Polsce kina będą dopiero otwarte od 29 maja. Zobaczcie zwiastun koncertu w Rosji:

Lindemann "Live in Moscow": Tracklista

 1. Skills In Pills
 2. Lady Boy
 3. Fat
 4. Frau & Mann
 5. Ich Weiss Es Nicht
 6. Allesfresser
 7. Knebel
 8. Home Sweet Home
 9. Cowboy
 10. Golden Shower
 11. Blut
 12. Platz Eins
 13. Praise Abort
 14. Fish On
 15. Ach So Gern
 16. Gummi
 17. Steh Auf

Już teraz możecie zamówić płytę w preorderze. Podstawowa wersja DVD kosztuje 20 euro, zaś za wersję deluxe damy 115 euro. W ofercie są dostępne również pamiątkowe koszulki.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.