Zobacz koncertowe nagranie „One” Metalliki z 1996 roku

Aleksandra Degórska
02.10.2018 11:09
Zobacz koncertowe nagranie „One” Metalliki z 1996 roku Fot. kadr z wideo

Metallica podzieliła się kolejnym wideo, które pojawi się na reedycji albumu „…And Justice For All”.

„…And Justice For All” otrzyma drugie życie za sprawą reedycji z okazji 30-lecia ukazania się krążka. Bogate wydawnictwo pojawi się już 2 listopada 2018. Jak w przypadku wcześniejszych reedycji  „Kill 'Em All”, „Ride The Lightning”, jak również „Master Of Puppets” Metallica przed premierami udostępniała koncertowe nagrania, które miały ukazać się w specjalnych boksach - tak samo dzieje się w związku z premierą nowej reedycji.

Metallica z koncertowym nagraniem „One” z 1996

Co rusz poznajemy ciekawe wideo - m.in. nagranie „Harvester of Sorrow” z 1991 roku, czy „The Shortest Straw” z 1992 roku. Kolejne nagranie dotyczy koncertowego wykonania przeboju „One” z 1996 roku w Sztokholmie, czyli z okresu, gdy muzycy Metalliki ścięli włosy, co nie umknęło fanom thrashmetalu.

Posłuchajcie, jak „One” brzmiał 22 lata temu:

Reedycja „...And Justice For All” Metalliki

Nowa edycja płyty Metalliki dostępna będzie w różnych formatach – 1CD, 3CD i 2LP oraz w wersjach cyfrowych na platformach streamingowych. Natomiast specjalny boks Remastered Deluxe Box Set zawierać będzie aż 11 CD, 6 winyli oraz 4 DVD. Więcej informacji o nim znaleźć możecie na oficjalnej stronie internetowej Metalliki.

Metallica w Polsce w 2019

Metallica potwierdziła powrót WorldWired Tour do Wielkiej Brytanii i Europy. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą zespoły Ghost i Bokassa.

Bilety na koncert Metalliki do ogólnej sprzedaży trafiły 28 września 2018 i rozeszły się jak świeże bułeczki.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.