02.10.2018 11:09

Zobacz koncertowe nagranie „One” Metalliki z 1996 roku

Metallica podzieliła się kolejnym wideo, które pojawi się na reedycji albumu „…And Justice For All”.

Metallica z koncertowym wykonaniem One z 1996
foto: kadr z wideo

„…And Justice For All” otrzyma drugie życie za sprawą reedycji z okazji 30-lecia ukazania się krążka. Bogate wydawnictwo pojawi się już 2 listopada 2018. Jak w przypadku wcześniejszych reedycji  „Kill 'Em All”, „Ride The Lightning”, jak również „Master Of Puppets” Metallica przed premierami udostępniała koncertowe nagrania, które miały ukazać się w specjalnych boksach - tak samo dzieje się w związku z premierą nowej reedycji.

Metallica z koncertowym nagraniem „One” z 1996

Co rusz poznajemy ciekawe wideo - m.in. nagranie „Harvester of Sorrow” z 1991 roku, czy „The Shortest Straw” z 1992 roku. Kolejne nagranie dotyczy koncertowego wykonania przeboju „One” z 1996 roku w Sztokholmie, czyli z okresu, gdy muzycy Metalliki ścięli włosy, co nie umknęło fanom thrashmetalu.

Posłuchajcie, jak „One” brzmiał 22 lata temu:

Reedycja „...And Justice For All” Metalliki

Nowa edycja płyty Metalliki dostępna będzie w różnych formatach – 1CD, 3CD i 2LP oraz w wersjach cyfrowych na platformach streamingowych. Natomiast specjalny boks Remastered Deluxe Box Set zawierać będzie aż 11 CD, 6 winyli oraz 4 DVD. Więcej informacji o nim znaleźć możecie na oficjalnej stronie internetowej Metalliki.

Metallica w Polsce w 2019

Metallica potwierdziła powrót WorldWired Tour do Wielkiej Brytanii i Europy. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą zespoły Ghost i Bokassa.

Bilety na koncert Metalliki do ogólnej sprzedaży trafiły 28 września 2018 i rozeszły się jak świeże bułeczki.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica