Korn zagra nowy utwór... w grze komputerowej [WIDEO]

16.08.2019 14:31
Korn|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Korn pojawi się w najnowszej grze komputerowej AdventureQuest 3D i AQ Worlds już 20 sierpnia 2019 roku. 

Jak wszyscy doskonale wiemy, różne twory kultury bardzo dobrze się ze sobą mieszają i krzyżują. Produkcja filmowa obdarzona muzycznymi hitami nabiera charakteru, w kreskówkach czy komiksach pojawiają się metalowe ikony, a artyści nie boją się już eksperymentować. Wielu metalowców poznawali pierwsze ciężkie kompozycje dzięki soundtrackom do gier komputerowych. W świecie wirtualnej rywalizacji zobaczymy wkrótce np. komputerowy koncert Korna.

Korn w grze komputerowej AdventureQuest

Metalowe grupy nie unikają współpracy z twórcami gier, wręcz przeciwnie. Bardzo często grupa odbiorców obu produktów - ciężkiego grania i siedzenia z padami przed konsolą jest podobna i można na tym wyłącznie zyskać. Tego zdania byli również autorzy gry AdventureQuest 3D i AQ Worlds i grupa Korn, która postanowiła promować swój najnowszy album "The Nothing" grając cyfrowy koncert.

Przeczytaj także

Wirtualny koncert Korn odbędzie się 20 sierpnia 2019 roku i będzie można uczestniczyć w nim za pośrednictwem AdventureQuest 3D, jak i AQ Worlds. Gry są dostępne zarówno na urządzenia mobilne z Androidem jak i na produkty Apple oraz komputery stacjonarne. Wydarzenie odbędzie się w Battle Concert Areana o zachodzie słońca.

Twórcy gier deklarują, że nie będzie to występ znany wszystkim z autopsji.

Zespół będzie grał na scenie, walczył z potworami, zdobywał łupy, a to wszystko przy akompaniamencie najnowszego utworu z płyty "The Nothing".

Zobacz też: Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.