Korn zagra nowy utwór... w grze komputerowej [WIDEO]

16.08.2019 14:31
Korn zagra nowy utwór... w grze komputerowej [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Korn pojawi się w najnowszej grze komputerowej AdventureQuest 3D i AQ Worlds już 20 sierpnia 2019 roku. 

Jak wszyscy doskonale wiemy, różne twory kultury bardzo dobrze się ze sobą mieszają i krzyżują. Produkcja filmowa obdarzona muzycznymi hitami nabiera charakteru, w kreskówkach czy komiksach pojawiają się metalowe ikony, a artyści nie boją się już eksperymentować. Wielu metalowców poznawali pierwsze ciężkie kompozycje dzięki soundtrackom do gier komputerowych. W świecie wirtualnej rywalizacji zobaczymy wkrótce np. komputerowy koncert Korna.

Korn w grze komputerowej AdventureQuest

Metalowe grupy nie unikają współpracy z twórcami gier, wręcz przeciwnie. Bardzo często grupa odbiorców obu produktów - ciężkiego grania i siedzenia z padami przed konsolą jest podobna i można na tym wyłącznie zyskać. Tego zdania byli również autorzy gry AdventureQuest 3D i AQ Worlds i grupa Korn, która postanowiła promować swój najnowszy album "The Nothing" grając cyfrowy koncert.

Przeczytaj także

Wirtualny koncert Korn odbędzie się 20 sierpnia 2019 roku i będzie można uczestniczyć w nim za pośrednictwem AdventureQuest 3D, jak i AQ Worlds. Gry są dostępne zarówno na urządzenia mobilne z Androidem jak i na produkty Apple oraz komputery stacjonarne. Wydarzenie odbędzie się w Battle Concert Areana o zachodzie słońca.

Twórcy gier deklarują, że nie będzie to występ znany wszystkim z autopsji.

Zespół będzie grał na scenie, walczył z potworami, zdobywał łupy, a to wszystko przy akompaniamencie najnowszego utworu z płyty "The Nothing".

Zobacz też: Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.