16.09.2019 15:22

Korn zagrał na koncercie 3 utwory z nowej płyty [WIDEO]

13 września 2019 roku odbyła się premiera najnowszej płyty Korna "The Nothing". Tego samego dnia zespół zagrał koncert w Los Angeles.

Korn
fot. shutterstock.com

Debiutancka płyta Korna ukazała się w 1994 roku, rok po założeniu grupy. Ostatnim wydawnictwem zespołu był "The Serenity of Suffering". Album ujrzał światło dzienne w 2016 roku i znalazł się na nim utwór "Rotting In Vain", który zdobył nagrodę Grammy. "The Nothing" jest już trzynastą płytą Korna. Na premierowym koncercie w Los Angeles zespół zaprezentował trzy utwory z najnowszego krążka.

Korn zagrał na koncercie 3 utwory z nowej płyty [WIDEO]

Korn świętował wydanie trzynastej płyty i z tej okazji wystąpił w ShowBiz Studio w Kalifornii. Kapela zagrała "Can You Hear Me", "Cold" i "Finally Free". Oczywiście widzowie zarejestrowali te wykonania. Filmiki szybko trafiły do sieci.

Jonathan Davis
Jonathan Davis
Przeczytaj także Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna

Na "The Nothing" znalazło się 13 utworów. Dotychczas członkowie zespołu mieli sporo zmartwień. W 2018 roku żona Jonathana Davisa zmarła z powodu przedawkowania. Muzycy mieli również sprawę w sądzie. Były perkusista grupy, David Silveria, domagał się odszkodowania.

Zobacz także: Munky opowiedział o śmierci żony Jonathana Davisa

Tagi: Korn