02.08.2019 08:54

Korn zaprezentował nowy singiel. Jak brzmi drugi utwór z płyty "The Nothing"?

Zespół zaprezentował już drugi singiel, który przygotowuje fanów na to, co będzie można usłyszeć na najnowszym krążku.

Korn
fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Ostatnie lata nie były najlepsze dla Korna. Muzycy spędzili sporo czasu na sali sądowej. Były perkusista, David Silveria, który opuścił zespół w 2009 roku, rozpoczął batalię z zespołem o tantiemy. W końcu jednak panowie doszli do porozumienia i zgodzili się wypłacać muzykowi ryczałt. Pod koniec lipca 2019 roku David przyznał, że pogodził się z resztą grupy. Jednak nad Kornem znowu zawisły czarne chmury po tym, jak Silveria powiedział, że Head mówił przykre rzeczy o członkach z kapeli. Całe szczęście Korn poza rozwiązywaniem sporów zajmuje się również tworzeniem muzyki i niebawem, bo już we wrześniu 2019 roku, wyda najnowszy album.

Korn zaprezentował drugi singiel z nowej płyty

"The Nothing", bo tak zatytułowany będzie najnowszy album, będzie już trzynastym wydawnictwem zespołu. Dyskografię zamyka krążek "The Serenity Of Suffering" wydany w 2016 roku. Jak zatem brzmi drugi singiel Korna? Posłuchajcie "Cold":

"Head" z Korna o wypowiedzi Davida Silverii
"Head" z Korna o wypowiedzi Davida Silverii
Przeczytaj także Head z Korna: To wszystko jest spowodowane wybrakowaną pamięcią Davida

Przypomnijmy, że 26 czerwca 2019 roku Korn zaprezentował pierwszy singiel z albumu "The Nothing". Utwór zatytułowany "You'll Never Find Me" spotkał się z pozytywnym przyjęciem fanów i doczekał się również teledysku. Trzynasty krążek zespołu ujrzy światło dzienne 13 września 2019 roku.

Zobacz także: Korn zagrał "You'll Never Find Me" na koncercie

Tagi: Korn