11.07.2015 17:45

Korn zrobił z Rihanny metalówę!

Muzycy postanowili ulepszyć kawałek popowej piosenkarki… Posłuchajcie metalowego coveru utworu „Bitch Better Have My Money”!

Korn zrobił z Rihanny metalówę!
foto: Retna / Photoshot / REPORTER / East News; avrilllllla, flickr.com

Jonathan Davis i spółka chyba przegrali z kimś w rozgrywce o „prawdę czy wyzwanie” i wybrali opcję z nietypowym zadaniem...

Dla ortodoksyjnych wielbicieli ciężkich brzmień najciekawszą rzeczą związaną z oryginalnym kawałkiem Rihanny jest chyba tylko teledysk. Krew, dużo piersi, skrzynia wypchana pieniędzmi. Czegoś tam jednak brakuje... Panowie z Korn pomogli koleżance po fachu w nabraniu lepszego brzmienia - w końcu mają dobre serca i zarażają swoim stylem nawet małe dzieci!

Posłuchajcie, jak brzmi cover, którego mało kto by się spodziewał. Oto „Bitch Better Have My Money” w wersji zespołu Korn!

Z okazji dwudziestolecia istnienia zespołu, Korn gra na koncertach debiutancki album w całości. Gitarzysta kapeli, Munky, uważa, że jest to świetna przygoda, ma jednak wątpliwości co do poziomu pierwszych nagrań grupy.

"

Po tamtych utworach widać, że byliśmy dzieciakami. Znacznie się rozwinęliśmy od tego czasu. Udoskonaliliśmy wiele elementów naszej muzyki. Granie tamtych kawałków to dla mnie dobra zabawa, bo niektóre z nich mają nieco stukniętą strukturę. Pewne rozwiązania z tamtych czasów nie miały sensu, ale wtedy wydawało nam się, że są świetne. Te utwory przywołują wiele miłych wspomnień. "

Na razie nie znamy nawet przybliżonej daty wydania kolejnego krążka kapeli. Wiemy jednak, że Jonathan Davis ma na głowie kilka projektów. Wokalista oprócz grania w Kornem, zajmuje się swoim pobocznym projektem Killbot oraz nagrywaniem z Big & Rich, czyli popularnym amerykańskim duetem grającym country.

Marilyn Manson w jednym z niedawnych wywiadów wspominał o chęci ponownego zawiązania działalności z Jonathanem Davisem. Były to jednak tylko spekulacje bez żadnego pokrycia. Teraz sprawa przybrała inny obrót po potwierdzeniu tych słów przez frontmana Korn.

Jak podoba Wam się „Bitch Better Have My Money” w nowej wersji?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Korn