23.03.2020 15:30

Nie wiesz, czy Twój koncert się odbędzie? Tu sprawdzisz aktualny status wydarzenia

Sprawdźcie, gdzie znajdziecie informacje na temat odwołanych w nabliższym czasie koncertów.

Koncerty odwołane z powodu koronawirusa
foto: shutterstock.com, zdjęcie poglądowe

Rozprzetrzeniający się koronawirus spowodował, że w wielu państwach odwołano imprezy masowe. Osoby, które zakupiły bilety na koncerty mogą oddać wejściówki lub zachować je na wydarzenie, które prawdopodobnie odbędzie się w innym terminie. Niektórzy już wybiegają w przyszłość i zastanawiają się nad tym, czy również imprezy w późniejszych terminach zostaną odwołane. Live Nation postanowił pomóc swoim klientom i stworzył specjalną stronę, na której na bieżąco pojawią się informacje na temat statusu wydarzenia.

Nie wiesz, czy Twój koncert się odbędzie? Na stronie Live Nation sprawdzisz aktualny status wydarzenia

Na stronie www.lntvglobal.com będą pojawiać się na aktualne informacje dotyczące koncertów. Dzięki temu będzemy mogli się dowiedzieć, czy koncert został odwołany i jeśli tak, to czy wyznaczono już nową datę. Na stronie możecie przeczytać:  

"

Prosimy, śledźcie tę stronę regularnie. Będziemy ja aktualizować wraz z pojawianiem się nowych szczegółów. Jeśli nie widzicie swojego wydarzenia na liście, sprawdźcie w punkcie zakupu biletu. "

Zobacz także: 5 metalowych koncertów, które możecie obejrzeć nie wychodząc z domu

Więcej szczegółów znajdziecie w poście Live Nation:

Na chwilę obecną wiadomo, że przeniesione zostaną koncerty m.in. Williama DuValla, Brass Against czy Yes. Na razie nie wyznaczono nowych dat tych imprez.

Zobacz także: Ogromne straty branży muzycznej z powodu koronawirusa. Znamy statystyki

Tagi: Rock News