07.08.2015 12:35

Koty jako metalowcy

Futrzaki, wzorem swoich właścicieli, również posiadają gust muzyczny. Wiele kotów upodobało sobie metal, a ten gatunek nosi się nie tylko w sercu. Swoją miłość do ciężkiego grania się uzewnętrznia, np. poprzez mroczny ubiór.

Koty jako metalowcy
foto: Instagram.com/cats_are_metal

Katany z mnóstwem naszywek, kolczaste ozdoby, gadżety związane z ulubionymi zespołami - to kociaki lubią najbardziej. Po cóż karma, skoro można chlapnąć sobie piwo od Iron Maiden, a jeśli już mleko to nie w misce, tylko w kubku z logo kapeli. Zamiast czyścić futerko można na nie narzucić czarną koszulkę, można nosić obrożę, ale najlepiej gdyby zwisał na niej wisior z pentagramem.

Taki styl mają właśnie koty, których zdjęcia zostały zgromadzone na profilu na Instagramie o nazwie Cats Are Metal. Wybraliśmy co słodsze... to znaczy, co mroczniejsze fotografie:

Koty, choć czasami potrafią pokazać pazurki i być jak z piekła rodem, to rozkoszne stworzenia, o czym może poświadczyć zespół Slayer, jak i cała masa metalowców, którzy kochają swoich czteronożnych pupili.

Jeżeli następnym razem zobaczycie kota na cmentarzu lub w okolicach klubu, w którym zaraz ma się rozpocząć metalowy koncert, to miejcie świadomość, że być może to, że są w tym miejscu nie jest wcale przypadkowe.

Jak Wam się podobały metalowe sierściuchy?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele