Koty z piekła rodem

Robert Skowronski
28.07.2015 09:39
Koty z piekła rodem Fot. kadr z wideo + Pejntowy Belzebub

Te futrzaki potrafią pokazać pazurki, prawdziwie szatańsko-deathcore'owe pazurki trzeba dodać. Zobaczcie jak z tych uroczych kociaków wychodzi agresja i diabelska energia.

Wytrzeszcz oczu i idąca razem z nim opętańcza mina sprawiają, że czworonóg przemienia się tu we wcielenie piekielnych mocy. Z jego pyszczka wydobywają się poruszające ziemię growle. Wiele metalowych zespołów może chyba zacząć myśleć nad zmianą wokalisty, bo żaden nie robi takiego wrażenia, jak ten futrzany na filmie. Nawet kociaki z Kitties In Chains nie mają takiej siły rażenia.

Reszta zwierzaków to równie oddani fani metalu. Zamiast mleka z pewnością piją krew, a zamiast pobawić się kłębkiem włóczki wolą się pobić do dźwięków przesterowanych gitar i oddać się diabelskiemu szaleństwu na kanapie. Zobaczcie jak wyglądają deathcore'owe kociaki:

Jeżeli spodobała Wam się muzyka, do której zwierzątka robią piekło na ziemi i wysłuchalibyście tego kawałka w pełnej wersji, to zdradzamy, że utwór nazywa się  „Life Of Fear” i pochodzi z repertuaru grupy Lorna Shore. Możecie się z nim zapoznać poniżej:

Koty są związane z metalem nie od dziś. W końcu wielu miłośników ciężkiego grania ma swojego pupila, któremu z pewnością wpaja miłość do najmroczniejszych gatunków muzycznych. Przecież nawet członkowie zespołu Slayer nie potrafią się oprzeć słodkim kocim oczętom.

Jak Wam się podobały deathcore'owe koty?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.