KręciołaTV opublikowała cały koncert Skunk Anansie z Pol'and'Rock Festival 2019. To nie koniec nowości na kanale

11.05.2020 15:13
KręciołaTV opublikowała cały koncert Skunk Anansie z Pol'and'Rock Festival 2019. To nie koniec nowości na kanale Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

Na YouTubie pojawiły się nowe materiały archiwalne z Pol'and'Rock Festival. Tym razem są to całe koncerty Skunk Anansie i Modestep.

Wielbiciele letnich festiwali przestali już jakiś czas temu odliczać do wyczekiwanych imprez. W związku z pandemią koronawirusa odwołano najważniejsze imprezy muzyczne w Polsce. Nie odbędzie się metalowy Mystic Festival, alternatywny OFF w Katowicach, ogromny Open'er nad morzem ani Orange w centrum kraju. Także setki tysięcy fanów Pol'and'Rocka spędzi przełom lipca i sierpnia nie na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą, a przed komputerem. Jurek Owsiak zaproponował uczestnikom imprezy domówkę, jednak wszyscy wiemy, że to nie to samo.

Skunk Anansie na Pol'and'Rock Festival 2019

Zarówno organizatorzy jak i artyści, którzy planowali od wielu tygodni trasy koncertowe, festiwale czy juwenalia starają się nie załamywać i pracować dalej. Mystic, Orange i Off ogłosili już pierwszych headlinerów imprez przeniesionych na 2021 rok. Fani wspierają ich i wyczekują kolejnych dobrych wiadomości.

Przeczytaj także

Aby podnieść uczestników koncertów na duchu i umilić im czas podczas przymusowej izolacji, na oficjalnym polandrockowym kanale - KręciołaTV pojawiły się nowe materiały wideo. Żeby móc choć trochę doświadczyć wyjątkowego klimatu Najpiękniejszego Festiwalu Świata, mamy możliwość obejrzenia występów Modestep i Skunk Anansie z Kostrzyna w całości.

Posłuchaj podcastu

Skunk Anansie wystąpili na Pol'and'Rock Festival w 2019 roku. Wówczas muzycy świętowali swoje 25-lecie i przyciągnęli pod scenę prawdziwe tłumy. Wyjątkowy koncert świętującej 25. rocznicę istnienia grupy, zorganizowany na 25. edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a dodatkowo w dniu urodzin wokalistki, Skin, to moment, który nie tylko fani angielskiej grupy zapamiętają na długo. Teraz mogą oni odtwarzać ulubione fragmenty występu w nieskończoność.

Modestep z kolei pojawił się na festiwalowej scenie 4 lata wcześniej. Muzycy zagrali równie energiczny i spektakularny koncert w 2015 roku. Dzięki Kręciole także ten występ jest dostępny do obejrzenia w całości na YouTubie.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.