22.08.2019 14:15

Krew, strzelaniny i Nine Inch Nails w zwiastunie "Gears of War 5". Zobaczcie wideo

"Head Like a Hole" Nine Inch Nails jest motywem przewodnim nowego zwiastuna gry "Gears 5", czyli kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii gier na konsole Microsoftu i komputery z Windowsem.

Gears 5
foto: kadr z wideo "Gears 5 Story Trailer - Kait Unleashed"/youtube.com

Kto w 2007 roku pomyślałby, że "Gears of War" współtworzone przez polskie studio People Can Fly może się doczekać aż 5 głównych odsłon i prequela? Nie mniej, 12 lat później fani oczekują premiery kolejnej części trzecioosobowej strzelaniny. Gra "Gears 5" jest drugą produkcją z serii przygotowaną przez studio The Coalition, po tym gdy Microsoft odkupił franczyzę od Epic Games i zrobił z niej swoje flagowe dzieło.

Gears 5 - Nine Inch Nails w zwiastunie gry

Nowy zwiastun "Gears 5" zadebiutował przy okazji Gamescomu 2019, który odbywa się w przedostatnim tygodniu sierpnia w Kolonii. Teaser mówi nam dość sporo o fabule - dowiadujemy się, że główna bohaterka Kait Diaz miewa wizje, które mogą mieć ogromny wpływ na losy planety Sery. W produkcji powróci również protagonista pierwszych 3 odsłon serii, czyli Marcus Phoenix.

Zobaczcie "Gears 5" z soundtrackiem od Nine Inch Nails: 

Death Stranding Kojima
Death Stranding Kojima
Przeczytaj także Wszystkie trailery z pierwszego dnia Gamescomu

Produkcja trafi na półki sklepowe już 6 września za pomocą usługi Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli chodzi zaś o sam utwór "Head Like a Hole", to przeżywa on w tym roku prawdziwy renesans. Netflix przerobił piosenkę na utwór "On A Roll", który zaśpiewała Miley Cyrus. Aktorka wystąpiła w jednym z odcinków "Black Mirror", gdzie grała fikcyjną gwiazdę pop o pseudonimie Ashley O. Wszystkie epizody produkcji są dostępne na Netfliksie.

Zobacz także: Netflix udostępnił teledysk do piosenki "On a Roll" z serialu "Black Mirror"

Tagi: Rock News Nine Inch Nails Gears of War