12.11.2014 14:32

Krótka piłka od AC/DC

No to się doczekaliśmy! AC/DC opublikował w sieci kawałek z najnowszej płyty, a nieco ponad miesiąc później udostępnili do niego teledysk! Obejrzyjcie świeży klip do „Play Ball”!

Krótka piłka od AC/DC
foto: kadr z wideo

Szukacie eliksiru młodości? Zapytajcie o niego starszych panów z AC/DC! Jeśli sądzicie, że w ich wieku ludzie powinni jedynie bujać się w fotelach otoczeni stadem kotów, mylicie się. Wystarczy spojrzeć na to, ile muzycy są jeszcze w stanie z siebie wykrzesać!

Najnowszy teledysk przedstawia członków zespołu szalejących na tle green screena. Gitarzysta, Angus Young, pląsa sobie w charakterystycznym szkolnym mundurku. W ujęciach pomiędzy tymi radosnymi scenami możemy zauważyć różne sposoby grania w piłkę: grają w nią zwierzęta, dzieci, zakonnice i pół-nagie panie. Na pewno jest wesoło. Obejrzyjcie!

Do śmiechu z pewnością nie jest z kolei perkusiście formacji, Philowi Ruddowi, który nie pojawił się w teledysku ze względu na stawiane mu zarzuty o grożenie śmiercią.

Zamiast niego, w roli bębniarza w „Play Ball” pojawił się Bob Richards znany z zespołu Shogun.

Zdjęcia do teledysku powstawały 3 i 4 października 2014 roku w Black Island Studios, w angielskim Middlesex. Reżyserem klipu jest wieloletni współpracownik muzyków, David Mallet. Nowy album AC/DC, „Rock or Bust” ukaże się już 2 grudnia 2014 roku.

Magda Słomka
Tagi: Rock News AcDc