02.08.2017 13:12

Krowa, która wygląda jak Gene Simmons z Kiss

Lider Kiss doczekał się zwierzęcego sobowtóra. Podobieństwo jest uderzające.

Krowa, która wygląda jak Gene Simmons z Kiss

To zupełnie normalne, że zagorzali fani danego wykonawcy starają się do niego upodobnić, kopiując fryzurę, styl ubierania czy makijaż. Trudno jednak wytłumaczyć sytuację, w której gwiazdę rocka do złudzenia przypomina… zwierzę. W Ameryce pojawił się krowi odpowiednik Gene’a Simmonsa.

Zdjęcia urodzonego w Kerrville w Teksasie cielątka obiegły internet. Zwierzak jest umaszczony w czarno-białe łaty. Ich układ na pysku przypomina czarno-biały makijaż, z którego zasłynęli muzycy Kiss. Umaszczenie cielaczka od razu kojarzy się z wzorem, jaki wybrał dla siebie wokalista i basista grupy, Gene Simmons. Sam artysta był rozbawiony tym niezwykłym zbiegiem okoliczności i napisał o nim na swoim profilu na Twitterze:

Krówka otrzymała imię Genie, na cześć słynnego rockmana. Właścicielka zwierzaka, Heather Tacetta zapewnia, że nie zostanie on nigdy wysłany do rzeźni i zamieszka na farmie w Kerrville na zawsze jako rodzinna maskotka.

Nie wiemy jeszcze, czy cielaczek został już fanem Kiss, ale wiadomo, że zwierzęta naprawdę kochają muzykę – według badań ich ulubione gatunki to soft rock i reggae. Niektóre wolą jednak cięższe brzmienia. Zobaczcie mrówki, które tańczą pogo przy dźwiękach Slayera, punkowe psy i koty oraz 10 najbardziej metalowych mieszkańców lasu.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Kiss Gene Simmons