Krzysiek Sokołowski z Nocnego Kochanka w coverze Bradleya Coopera

05.02.2020 16:46
Krzysiek Sokołowski z Nocnego Kochanka w coverze Bradleya Coopera Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista Nocnego Kochanka opublikował własną wersję utworu z filmu "Narodziny Gwiazdy". Muzyk zagrał nostalgiczny "Maybe It's Time".

Po 100 koncertach w ramach trasy koncertowej promującej album "Randka w Ciemność", Nocny Kochanek ogłosił, że wybiera się na zasłużony odpoczynek. Muzycy nie planują regularnych występów aż do wiosny, jednak nie dają swoim fanom o sobie zapomnieć.

30 stycznia 2020 gitarzyści Robert Kazon Kazanowski i Arkadiusz Majstrak pojawili się w warszawskiej restauracji Hard Rock Cafe, gdzie opowiedzieli między innymi o sprzęcie, na którym grają. Spotkanie z fanami skończyło się przyjemnym jam session, na którym do Kochanków dołączył perkusista Artur Żurek.

Krzysiek Sokołowski zagrał "Maybe It's Time" 

Przerwy od muzykowania nie wyobraża sobie najwyraźniej także frontman kapeli - Krzysiek Sokołowski. Muzyk chwycił za gitarę i postanowił ujawnić fanom swoją poważniejszą stronę. Wokalista opublikował na fanpage'u nostalgiczny cover utworu "Maybe It's Time" z nagrodzonego Oscarem filmu "Narodziny Gwiazdy". 

Przeczytaj także

W filmie utwór napisany przez Jasona Isbella wykonywał Bradley Cooper. Chociaż głosy aktora i wokalisty Nocnego Kochanka znacznie się od siebie różnią, trzeba przyznać, że wersja Krzyśka Sokołowskiego robi wcale nie mniejsze wrażenie.

Fryderyki 2020: Nominacje w kategorii 

Już w marcu odbędzie się kolejna uroczysta gala wręczenia Fryderyków. Artyści powalczą o nagrody w szeregu kategorii. Wśród nich: "Album Roku: Rock" oraz "Album Roku: Metal". Nominację za najlepszy krążek 2019 w obszarze muzyki rockowej otrzymał Lion Shepherd, Wojtek Mazolewski i John Porter, Muniek Staszczyk, Sonbird oraz Voo Voo. O statuetkę za najlepszą płytę minionego roku w klimatach metalowych powalczy Batushka, Black River, Hunter, Jelonek oraz Nocny Kochanek. 

Zobacz też: Karolak, Wiśniewski i Kołaczkowska wystąpili na Torwarze z Nocnym Kochankiem 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.