Krzysztof Cugowski ma problemy zdrowotne, które utrudniają koncertowanie: "Jestem bezradny"

07.03.2022 15:26
Krzysztof Cugowski Fot. Lukasz Solski/East News

Były wokalista Budki Suflera, Krzysztof Cugowski, wyznał, że ma problemy zdrowotne, które bardzo utrudniają mu występowanie na scenie.

Krzysztof Cugowski musiał zrezygnować z występu w 2. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z powodu problemów zdrowotnych. Muzyk przechodził COVID-19 i w rozmowie z Małgorzatą Domagalik w programie "Niech Gadają" opowiedział, w jakim jest teraz stanie.

Polecamy

Krzysztof Cugowski ma problemy zdrowotne, które utrudniają występowanie na scenie: "Jestem bezradny"

Były wokalista Budki Suflera wyznał, że ma problemy z pamięcią, które utrudniają mu występowanie na scenie:

Mam tak straszne problemy z pamięcią do tekstów. Muszę usłyszeć muzykę. Zdarzają się takie sytuacje, kiedy coś mi przerwie. Wtedy jestem bezradny – mówił. Na szczęście jest w zespole osoba, która ratuje piosenkarza w takich sytuacjach.

Cugowski wyznał, jak sobie radzi w takich sytuacjach:

Mam w zespole człowieka, mówię o Jacku Króliku, który nie dość, że jest absolutnie fenomenalnym muzykiem, to jeszcze na przykład zna wszystkie piosenki świata. Mówisz mu tytuł i on gra. Żeby było śmieszniej, to on jeszcze zna teksty do tych piosenek. Parokrotnie już mi podpowiadał na scenie.

Posłuchajcie całego wywiadu z Krzysztofem Cugowskim:

Polecamy

Portal "Fakt" wspomniał, że problemy z pamięcią mogą być związane z powikłaniami po COVID-19, a dokładniej z tzw. "mgłą covidową". Chodzi o zaburzenie neurologiczne, które powoduje problemy z pamięcią i formułowaniem myśli. Na podobne problemy skarży się aktorka Maja Bohosiewicz.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.