Krzysztof Krawczyk nie będzie koncertować: "Bóg zaprosi mnie do niebiańskiego chóru"

17.10.2020 14:12
Krzysztof Krawczyk nie będzie koncertować: "Bóg zaprosi mnie do niebiańskiego chóru" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Krzysztof Krawczyk nie wróci na scenę. Jaki jest powód takiej decyzji?

Jak podaje Super Express, Krzysztof Krawczyk nie wróci na scenę. W ubiegłym roku muzyk przeszedł poważną operację i już wówczas przewidywał, że nie będzie koncertować. Jak wyznała jego małżonka w wywiadzie na SE.pl, para za bardzo boi się koronawirusa, by wracać na scenę.

Krzysztof Krawczyk nie będzie koncertować. Wszystko przez pandemię koronawirusa

W grudniu 2020 Krzysztof Krawczyk miał wystąpić w Pruszkowie, jednak do koncertu nie dojdzie z powodu obaw przed koronawirusem.

Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też.

- wyznała żona Krawczyka. 

Przeczytaj także

Muzyk dodał w wywiadzie dla Super Expressu:

Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: „Panu już dziękujemy”! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół.

Z powodu pandemii koronawirusa odwołano większość koncertów polskich oraz zagranicznych artystów w naszym kraju. Kiedy zaostrzenia zostaną zniesione i będziemy mogli ponownie bawić się na występach naszych ulubionych muzyków? Wszystko wskazuje na to, że prędko koncerty nie wrócą, bo zakażeń koronawirusem w Polsce jest coraz więcej. Pozostają nam koncerty online oraz zapisy występów, które można znaleźć w internecie. 

Przeczytaj także
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.