Krzysztof Zalewski nagrał nowy utwór do filmu Władysława Pasikowskiego

Joanna Chojnacka
30.01.2019 13:23
Krzysztof Zalewski nagrał nowy utwór do filmu Władysława Pasikowskiego Fot. kadr z wideo/KayaxTV

"Kurier" to nowy film Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Krzysztof Zalewski nagrał tytułowy utwór promujący produkcję.

Nowy film w reżyserii Władysława Pasikowskiego trafi do kin 15 marca 2019 roku, ma być osadzony w realiach II wojny światowej i w emocjonujący sposób opowiadać o losach Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Tytułowy "Kurier" to funkcja mężczyzny, którą pełnił podczas wojny w Armii Krajowej. Twórcy zapewniają, że szpiegowski film dostarczy widzom sporo napięcia i zwrotów akcji. Podkreślają jednocześnie, że chociaż produkcja będzie opierała się na prawdziwych wydarzeniach, historia posłużyła im jedynie jako inspiracja.

Przeczytaj także

Krzysztof Zalewski nagrał utwór do filmu "Kurier" Pasikowskiego

Utwór "Kurier" promujący film Pasikowskiego nagrał wokalista Krzysztof Zalewski. Muzyk jest również współautorem tekstu i muzyki do kawałka. Za teledysk do utworu odpowiada z kolei Mirosław Kuba Brożek. Zalewski nie ukrywa, że cieszy się z udziału w projekcie. W kilku słowach opowiedział o pracy nad produkcją:

Zobacz też: >>Koreański zespół zagrał na koncercie hit Męskiego Grania<<

Miałem wielką przyjemność i zaszczyt zrobić piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Pokolenia Polaków czytały z wypiekami na twarzy „Kuriera z Warszawy”, teraz będzie można wpijać paznokcie w oparcia kinowych foteli na filmie „Kurier”. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.