Te Fryderyki przejdą do historii. Krzysztof Zalewski pocałował Kamińskiego i obraził polityków [WIDEO]

06.08.2021 12:00
Krzysztof Zalewski pocałował Kamińskiego na Fryderykach 2021 Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Zachowanie Zalewskiego na Fryderykach zaskoczyło niejedną osobę i spotkało się z głośnym aplauzem widzów.

Krzysztof Zalewski został nagrodzony aż 3 statuetkami podczas gali wręczenia Fryderyków. Muzyk otrzymał nagrody w kategorii Producent muzyczny roku, Autor roku oraz Album roku w kategorii Pop alternatywny. Odbierając nagrodę w jednej z kategorii postanowił wywołać sporo kontrowersji całując Ralpha Kamińskiego, który odczytał nazwisko zwycięzcy. Na tym jednak nie koniec, bo przemówienie Zalewskiego spotkało się z naprawdę głośny aplauzem publiczności.

Polecamy

Te Fryderyki przejdą do historii. Krzysztof Zalewski pocałował Kamińskiego i obraził polityków [WIDEO]

Krzysztof Zalewski odbierając nagrodę w kategorii Autor roku pocałował Ralpha Kamińskiego. Oczywiście nawiązywało to do występu Maneskin w Sopocie, gdy wokalista pocałował gitarzystę i wypowiedział się na temat poszanowania osób LGBT.

Polecamy

Również wystąpienie Zalewskiego było sporym zaskoczeniem - muzyk nawiązując do sytuacji politycznej w naszym kraju powiedział ze sceny:

Jako autor roku chyba muszę powiedzieć coś autorskiego, a więc: ci co tak mówią, chyba mają rację, pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederacje.

W sieci oczywiście zawrzało - część internautów skrytykowała zachowanie Zalewskiego, inni natomiast poparli go i pochwalili za odważną manifestację swoich poglądów. Nie zabrakło też żartów skierowanych w stronę TVP:

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.