Krzysztof Zalewski śpiewa Bowiego, Jacksona i Guns N' Roses. "To była świetna zabawa!" [WIDEO]

29.01.2021 11:50
Krzysztof Zalewski Fot. LUKASZ GDAK/Polska Press/East News

Krzysztof Zalewski wziął udział w akcji Elle Music Game. Artysta zaśpiewał fragmenty hitów Davida Bowiego, Michaela Jacksona i Czesława Niemena.

Krzysztof Zalewski to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Artysta wyprzedaje bilety na swoje koncerty na pniu, a każda jego nowa płyta to prawdziwe wydarzenie na rodzimym rynku muzycznym. Autor płyty "Zabawa" z 2020 roku debiutował w programie "Idol". Wówczas nosił długie włosy, śpiewał covery Iron Maiden i grał w hard rockowej kapeli. Wkrótce, zamiast kopiować styl swoich idoli, znalazł własny, który pokochali Polacy.

Krzysztof Zalewski śpiewa Bowiego, Jacksona i Guns N' Roses

Dzięki programowi wiemy, że Zalewski ma wiele twarzy i odnajduje się w bardzo różnorodnym repertuarze. W 2018 roku muzyk wydał płytę "Zalewski śpiewa Niemena" i dokonał niemożliwego. Jego interpretacje kochanych przez słuchaczy kompozycji spodobały się nawet najbardziej zatwardziałym fanom Niemena.

Polecamy

Tym razem muzyk wziął udział w programie przygotowywanym przez magazyn "Elle". Polega na zaśpiewaniu piosenki z wylosowanym słowem w tekście. Dzięki wyzwaniu przygotowanym przez twórców programu, mogliśmy usłyszeć kolejne znane hity w wykonaniu Zalewskiego.

Wokalista zaśpiewał fragmenty przebojów: "Czy te oczy mogą kłamać", "Cheek to Cheek" Franka Sinatry, "Don't Stop 'Til You Get Enough" Michaela Jacksona, "Cisza, ja i czas" Hey, "Don't Cry" Guns N' Roses czy "Let's Dance" Davida Bowiego.

Całe nagranie wyzwania Krzysztofa Zalewskiego, z którym doskonale sobie poradził, możecie obejrzeć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.