06.08.2020 14:33

Ksiądz i katechetka nagrali cover "Shallow". Posłuchajcie pielgrzymkowej wersji hitu Lady Gagi

"Shallow" w pielgrzymkowej wersji to nowy hit internetu! Posłuchajcie tego ciekawego coveru.

Ksiądz i katechetka zaśpiewali Shallow
foto: shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Utwór "Shallow" to zdecydowanie jeden z najczęściej coverowanych utwór na przestrzeni ostatnich lat. Doczekał się już polskiej wersji językowej oraz rockowej aranżacji. Teraz po piosenkę z filmu "Narodziny Gwiazdy" sięgnęli ksiądz i katechetka, którzy napisali specjalny tekst do utworu Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Ksiądz i katechetka nagrali cover "Shallow". Posłuchajcie pielgrzymkowej wersji hitu Lady Gagi

To już pewna tradycja, że podczas pielgrzymek powstają nowe wersje znanych piosenek. Mimo tego, że w tym roku z powodu pandemii, większość wiernych zostanie w domu, to ksiądz Jakub Przygrodzki i katechetka Renata Ślązak postanowili nagrać pielgrzymkową wersję "Shallow":

"

Tradycją pieszych pielgrzymek jest powstawanie piosenek pielgrzymkowych na bazie znanych i lubianych utworów. Choć w tym roku pielgrzymować będziemy przede wszystkim duchowo, postanowiliśmy z panią katechetką Renatą Ślązak podtrzymać tradycję. Szczególnie, że będzie to okrągła 40 Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę. "

Posłuchajcie, jak brzmi "Shallow" w takim wydaniu:

Cover Shallow Lady Gagi
Cover Shallow Lady Gagi
Przeczytaj także Przypadkowa kobieta zaśpiewała "Shallow" w metrze. Jej głos zachwycił internautów [WIDEO]

Pielgrzymkowa wersja przeboju Lady Gagi stała się od razu hitem internetu - cover ma już ponad 70 tysięcy wyświetleń na YouTubie.

Podoba Ci się pielgrzymkowa wersja "Shallow"?

Tagi: Rock News Lady Gaga