02.03.2020 11:45

Książę Harry i Bon Jovi nagrali wspólny utwór w studiu Abbey Road [WIDEO]

Wokalista Bon Jovi oraz Książę Harry udali się do legendarnego studia Abbey Road, aby nagrać wspólny kawałek. Posłuchaj, jak poradzili sobie z wyzwaniem.

Bon Jovi Książę Harry
foto: Rex Features/East News

Niedawno Pałac Buckingham ogłosił, że Harry i Meghan na własne życzenie nie będą używać już swoich tytułów królewskich. Para nie otrzyma także środków publicznych na pełnienie obowiązków członków rodziny królewskiej oraz nie będzie korzystać z innych przywilejów związanych z funkcją. W związku z kontrowersyjną decyzją Książę Harry musi dopełnić kilku formalności.

Książę Harry i Bon Jovi nagrali wspólny utwór [WIDEO]

Jednym z ostatnich obowiązków Księcia, który musi spełnić jest nagranie charytatywnej piosenki. Harry zdecydował, że podejmie współpracę z jednym z najpopularniejszych wokalistów rockowych, Jonem Bon Jovi.

Bon Jovi
Bon Jovi
Przeczytaj także Bon Jovi opublikował nowy singiel i zdradził datę premiery płyty "2020"

28 lutego 2020 roku panowie udali się do legendarnego studia Abbey Road, gdzie zarejestrowali swoją wersję utworu "Unbroken". Kompozycja pojawi się na nowej płycie Bon Jovi w 2020 roku. Dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany fundacji Invictus Games, która zajmuje się organizacją zawodów sportowych dla weteranów wojennych.

Fragment procesu nagrywania kawałka możemy zobaczyć na Instagramie Sussex Royal. Na wideo obserwujemy, jak Jon Bon Jovi uspokaja i instruuje Księcia Harry'ego w studiu.

Zobacz też: Covery grup Bon Jovi i Chłopcy z Placu Broni w polskim talent show

Tagi: Rock News Bon Jovi