Kto powinien był zaśpiewać z muzykami Nirvany? Internauci mają swojego faworyta

Aleksandra Degórska
08.10.2018 16:28
Kto powinien był zaśpiewać z muzykami Nirvany? Internauci mają swojego faworyta Fot. Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS

Fani zaczęli głośno komentować reaktywację Nirvany na jeden wieczór. Kto według nich dałby radę zastąpić Kurta Cobaina?

6 października 2018 roku na scenie w San Bernandino w Kalifornii podczas koncertu Foo Fighters doszło do reaktywacji Nirvany. Dave Grohl, Krist Novoselic i Pat Smear, czyli wszyscy żyjący członkowie Nirvany, postanowili zaskoczyć fanów i wykonali w sumie 6 utworów, m.in. „Smells Like Teen Spirit”, „Serve the Servants”, „Scentless Apprentice” czy „All Apologies”.

Jaki wokalista powinien zaśpiewać z Nirvaną?

Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć gości na scenie - wokalnie muzyków wspierali Joan Jett oraz John McCauley, wokalista grupy Deer Tick. Fani Nirvany byli wniebowzięci, chociaż w komentarzach w internecie wiele osób zaczęło typować innych wokalistów, którzy lepiej sprawdziliby się w roli frontmana Nirvany.

Wśród wielu typów często powtarza się nazwisko frontmana grupy Seether. Shaun Morgan jest wielkim fanem Nirvany i według wielu internautów świetnie sprawdziłby się w repertuarze grupy.

Kocham Joan Jett i świetnie pasowała, ale bardzo chciałbym, żeby członkowie Nirvany zagrali cover czy cały set z Shaun Morgan z Seether.

nirvana

Shaun Morgan jest jedyną osobą na Ziemi, która powinna zaśpiewać partie Kurta. Naprawdę nikt inny. To jak Bon Scott i Brian Johnson w AC/DC. Kurta nie można zastąpić, to samo z Bonem, ale Brian Johnson był idealny. Shaun Morgan jest jedyną osobą, która pasuje.

Porównajcie sobie wokale Kurta Cobaina i Shauna Morgana:

W 2014 roku Nirvana reaktywowała się z okazji wprowadzenia zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Po oficjalnej ceremonii w małym klubie Saint Vitus wystąpili członkowie kapeli Nirvana z m.in. St Vincent, Joan Jett czy Kim Gordon z Sonic Youth.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.