Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu? [QUIZ]

Maciej Koprowicz
21.09.2017 14:31
Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu? [QUIZ] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/EAST NEWS, kadr z wideo

Były wokalista Oasis nie jest orłem intelektu, ale gadane to on ma. Naszym zdaniem stworzyłby dobraną parę z Mariolką z Kabaretu Paranienormalni.

21 września 2017 Liam Gallagher świętował 45. urodziny, ale wciąż czuje się jak nastolatek. Jest równie pyskaty, co na początku swojej kariery w Oasis, a ponieważ uwielbia wypowiadać się publicznie, każdy jego wywiad jest źródłem bardzo zabawnych „kwiatków”. Młodszy Gallagher a to stwierdzi, że wolałby zjeść gó*no, niż słuchać U2, a to nazwie innych artystów solowych pi*dami. Takie to już poczucie humoru Liama – szczególnie chętnie trolluje swojego ukochanego/znienawidzonego brata Noela. Najczęściej jednak swoimi żartami pod adresem innych bardziej ośmiesza samego siebie.

Jak sam przyznaje, Liam już nigdy nie dorośnie. Może to i dobrze, bo dzięki swojemu ciętemu językowi jest jedną z najbarwniejszych postaci w świecie rocka. Jego fani czekają na rzucane w wywiadach głupoty tak samo, jak na nowe utwory. A może bardziej? Wywiady z Liamem brzmią niemalże jak kabaretowe stand-upy, w dodatku połączone z roastem na samego siebie.

Zastanawialiśmy się, do której postaci z szołbiznesu najtrafniej byłoby porównać złotoustego Liama. Doszliśmy do wniosku, że bystrości jego wynurzeń dorównuje jedynie Mariolka, postać stworzona przez Kabaret Paranienormalni. Rozpoznacie, który cytat pochodzi od blondynki w kolorowym swetrze, granej przez Igora Kwiatkowskiego, a który od byłego wokalisty Oasis?

Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu?
Rozwiąż quiz

Czasem mi smutno, ale tylko przez chwilę, bo potem staję przed lustrem i myślę: „Ale z ciebie zajebisty seksiak!”

Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu?

Czasem mi smutno, ale tylko przez chwilę, bo potem staję przed lustrem i myślę: „Ale z ciebie zajebisty seksiak!”

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.