Który album Slayera jest najlepszy według czytelników Antyradio.pl? [SONDA]

Kamil Kacperski
05.06.2018 15:12
Który album Slayera jest najlepszy według czytelników Antyradio.pl? [SONDA] Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Za najlepszy album Slayera powszechnie uważany jest „Reign in Blood”, ale wiele osób twierdzi, że równie dobre lub nawet lepsze są krążki „South of Heaven”, czy „Seasons in the Abyss”. A jak uważacie wy?

Slayer kończy karierę! Kiedyś trudno było sobie wyobrazić, że te słowa kiedykolwiek będą prawdziwe. Niestety, w 2017 roku thrashmetalowi tytani ogłosili ostatnią trasę koncertową, dzięki której odwiedzą właściwie każdy zakątek globu. Nie zanosi się jednak na to, żeby zespół miał nagrać kolejny album, więc możemy się powoli zacząć skupiać na podsumowaniach ich dotychczasowych dokonań.

Slayer w Polsce 2018 - bilety

W ramach The Final World Tour Slayer obok Anthrax, Lamb Of God i Obituary wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbędzie się 27 listopada 2018. Bilety w cenie od 149 złotych znajdziecie na na eBilet.pl. 

Najlepsza płyta Slayera

Na przestrzeni ponad 35 letniej kariery, Slayer nagrał 11 albumów studyjnych, kilka minialbumów, kilkanaście singli oraz 5 koncertowych DVD. Niejeden młodszy zespół może pozazdrościć starszym kolegom po fachu ich dokonań. Prawda jest jednak taka, że spośród tych wszystkich wydawnictw, tylko jedno może sobie zasłużyć na tytuł „najlepszego”.

W związku z tym, na kilka miesięcy przed ostatnim koncertem Slayera w Polsce, chcemy was zaprosić do głosowania na najlepszy album thrashmetalowego kwartetu.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.