18.07.2018 14:13

Który album i singiel Linkin Park są najlepsze? [SONDA]

20 lipca 2018 mija pierwsza rocznica śmierci Chestera Benningtona. To dobry moment, by przypomnieć sobie muzyczny dorobek tego artysty z zespołem Linkin Park.

Który album i singiel Linkin Park są najlepsze? [SONDA]
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Pamiętamy ten dzień jak dziś. Trudno było uwierzyć w tę wiadomość: Chester Bennington, wokalista Linkin Park nie żyje. A jeszcze trudniej było uwierzyć w to, czego dowiedzieliśmy się niedługo potem – że muzyk odebrał sobie życie przez powieszenie. Ujawniono, że zmagał się z depresją i uzależnieniem od narkotyków. Miał tylko 41 lat.

To było 20 lipca 2017, niemal dokładnie rok temu. Dziś przyszłość Linkin Park wciąż pozostaje niejasna. Lider zespołu, Mike Shinoda upiera się, że zespół będzie kontynuować działalność, to w ostatnich miesiącach zajmuje się karierą solową - 15 czerwca 2018 roku ukazał się jego debiutancki solowy album pod tytułem „Post Traumatic”. Trudno powiedzieć, czy doczekamy się nowej muzyki jego macierzystego zespołu.

Linkin Park - najlepsze albumy i single

Możliwe, że – wbrew temu, co mówi Mike – historia Linkin Park dobiegła końca po śmierci Chestera, charyzmatycznego frontmana i świetnego wokalisty, który dla wielu fanów był nie tylko twarzą, ale i duszą zespołu. W rocznicę jego tragicznej śmierci z pewnością fani LP znów sięgną po płyty ukochanej kapeli i przypomną sobie największe jej przeboje.

Zdecydujcie, które dokonania Linkin Park są Wam najbliższe i które stawiacie najwyżej. Zapraszamy do udziału w naszej sondzie, w której wybieramy najlepszy album i najlepszy singiel zespołu. Na Wasze głosy czekamy do piątku, 20 lipca 2018 do godziny 12:00.

Który album studyjny Linkin Park jest najlepszy?

Najlepszy singiel Linkin Park to…

Maciej Koprowicz
Tagi: Linkin Park Chester Bennington SONDA Mike Shinoda