Który album i singiel Linkin Park są najlepsze? [WYNIKI SONDY]

Maciej Koprowicz
20.07.2018 13:40
Który album i singiel Linkin Park są najlepsze? [WYNIKI SONDY] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Sprawdźcie, którą płytę i który singiel w dorobku Linkin Park najwyżej cenią Czytelnicy Antyradio.pl.

20 lipca 2018 mija dokładnie rok od tragedii, która wstrząsnęła całym światem rocka. W swoim domu w Palos Verdes w Kalifornii samobójstwo przez powieszenie popełnił Chester Bennington, wokalista Linkin Park. Muzyk miał tylko 41 lat.

Trudno powiedzieć, jaka przyszłość czeka Linkin Park. Drugi z liderów grupy, Mike Shinoda podkreśla na każdym kroku, że zespół będzie kontynuować działalność, ale w ostatnich miesiącach zajmuje się karierą solową - 15 czerwca 2018 roku ukazał się jego debiutancki solowy album „Post Traumatic”. Bardzo możliwe, że studyjną dyskografię Linkin Park zamknie zatem „One More Light” z 2017.

20 lipca z pewnością każdy prawdziwy fan Linkin Park wróci do albumów swoich ulubieńców. To dobra, lecz smutna okazja do podsumowania ich dorobku.

W naszej sondzie zadaliśmy Wam pytania o najlepszy Waszym zdaniem album i singiel w dyskografii Linkin Park. Jak wypadły wyniki?

Najlepszy album Linkin Park według czytelników Antyradia.pl to…

„Hybrid Theory”. Debiutancki album, który ukazał się w 2000 roku w apogeum mody na nu metal, wciąż świetnie się broni po latach. Zagłosowało na niego aż 37% uczestników sondy. Na drugim miejscu znalazł się jego równie udany i równie przebojowy następca, „Meteora” z 2003 z 34% głosów. Pewnym zaskoczeniem może być za to pozycja trzecia, na której uplasował się ostatni album Linkin Park, mocno skręcający w stronę popu „One More Light”.

Lp albumy

Najlepszy album Linkin Park według czytelników Antyradia.pl to…

Jak na 17 lat wydawniczej aktywności, Linkin Park wydał naprawdę wiele singli, bo aż 35. Za najlepszy uznaliście „In The End” z „Hybrid Theory”, który rzeczywiście był największym przebojem grupy na listach. Utwór otrzymał 16% Waszych głosów, nieznacznie wyprzedzając „Numb” z „Meteory” (15%). Na trzecim miejscu, z wynikiem 7% znalazły się ex aequo dwa wielkie hity z debiutanckiego albumu, „One Step Closer” i „Crawling”.

lp single
Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.