13.06.2018 18:06

Który gatunek muzyczny jest najlepszy do seksu? [SONDA]

Odpowiednia muzyka potrafi stworzyć odpowiedni nastrój - to wie każdy. Który jednak gatunek muzyczny najlepiej nadaje się w sypialni?

Para uprawiająca seks
foto: shutterstock.com

Muzyka jest bardzo ważna - potrafi poprawić nastrój, rozluzować, jak również i zamienić nas w prawdziwą bestię. Dobre dźwięki są również istotne w sypialni, w końcu to właśnie muzyka potrafi wprowadzić odpowiedni, romantyczny nastrój.

Każdy z nas ma swoje ulubione utwory, które wręcz zmuszają do natychmiastowego zrzucenia z siebie ubrania. Odpowiedni rytm, seksowny wokal, chwytliwy riff - to wszystko sprawia, że atmosfera podgrzewa się w zaskakująco szybkim tempie. Na portalu Antyradio.pl prezentowaliśmy już utwory nadające się jako podkład muzyczny do striptizu, teraz jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej.

Który gatunek muzyczny najbardziej nadaje się do seksu? Ostry rock, nastrojowy soul, a może psychodeliczne stonerowe dźwięki? Jaka muzyka najlepiej nastraja? Weźcie udział w sondzie i wybierzcie styl muzyczny, który najlepiej sprawdza się w sypialni. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20 czerwca 2018 do godziny 12:00.

Który gatunek muzyczny jest najlepszy do seksu?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele