07.05.2020 15:41

Kultowe płyty Myslovitz trafiły na platformy cyfrowe. Posłuchaj "Miłość w czasach popkultury" i "Z rozmyślań przy śniadaniu"

W końcu będziecie mogli posłuchać słynnych krążków Myslovitz w serwisach streamingowych, gdy tylko będziecie tego chcieli!

Myslovitz
foto: ADAM TUCHLINSKI/REPORTER/East News

Na tę chwilę czekali fani Myslovitz od wielu lat. W końcu od 7 maja 2020 na platformach cyfrowych pojawiły się albumy „Miłość w czasach popkultury”- najbardziej znany krążek zespołu oraz „Z rozmyślań przy śniadaniu” z 1997 roku, na którym znalazły się hity „Scenariusz dla moich sąsiadów” i „Myszy i ludzie”.

Kultowe płyty Myslovitz trafiły na platformy cyfrowe. Posłuchaj "Miłość w czasach popkultury" i "Z rozmyślań przy śniadaniu" 

Cyfrowe wydanie „Z rozmyślań...” zawiera również nagranie bonusowe: utwór „To nie był film” w trzech wersjach. Piosenka ta miała się znaleźć na płycie, ale ostatecznie ukazała się wtedy tylko na ścieżce dźwiękowej do filmu „Młode Wilki1/2”. Niedawno swoją interpretację utworu przedstawiła grupa PRO8L3M, zatem nie jest on obojętny kolejnym pokoleniom artystów i słuchaczy.  

Drugi udostępniony w serwisach cyfrowych album to opublikowana w 1999 roku płyta „Miłość w czasach popkultury”, z której pochodzi “Długość dźwięku samotności”. Album otrzymał Platynową Płytę, a Myslovitz dostało nagrody Fryderyk w kategoriach: zespół, płyta, teledysk i piosenka.

Piosenki z “Miłości w czasach popkultury” ponad dwie dekady po premierze fani wciąż bez pomyłek śpiewają na koncertach. “Dla Ciebie”, “My”, “Chłopcy” i “Kraków” - zdecydowanie można nazwać największymi polskimi przebojami. 

Na specjalnie dedykowanej tej premierze stronie myslovitz.pl, która powstała we współpracy z serwisem Tidal, dziennikarze, artyści i przyjaciele zespołu opowiadają swoje osobiste historie związane z tymi albumami. Znalazły się tu również przysyłane przez fanów grupy pamiątki związane z zespołem. Wielbiciele kapeli nadal mogą przesyłać własne wspomnienia oraz pamiątki na adres wspomnienia@myslovitz.pl.

Tagi: Rock News Myslovitz