Kup demoniczną maskę od Venom!

Małgorzata Wierzejewska
04.08.2015 16:21
Kup demoniczną maskę od Venom! Fot. Jonas Rogowski, CC-BY-SA-3.0

Jeśli chcecie przestraszyć młodsze rodzeństwo, a do tego pamiętacie okładkę albumu „Black Metal”, nie ma na co czekać! Tym bardziej, jeśli macie zbędne 125 dolarów.

Nie jest to może najtańszy gadżet, ale na pewno znajdą się tacy, którzy choć przez chwilę chcieliby poczuć się jak Książę Ciemności. A patrząc na tę inspirowaną okładką płyty zespołu Venom maskę jesteśmy niemal pewni, że właśnie demoniczne emocje będą targać każdym, kto ją założy. Strach się bać.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Za wygląd maski, którą można zamawiać na stronie sikrikmasks.com, odpowiada Rick Fisher. Artysta od lat zajmuje się wykonywaniem lateksowych „piękności” i ma już na swoim koncie współpracę z rockowymi gwiazdami, na przykład Alice Cooperem czy zespołem Motorhead.

Maskę zaprojektował Conrad „Cronos” Lant, wokalista i basista Venom. On także zatwierdził projekt, zanim ten trafił do produkcji i sprzedaży.

Okładka albumu „Black Metal” zespołu Venom powstała w 1982 roku, specjalnie z okazji wydania drugiego studyjnego albumu angielskiej grupy.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Nosilibyście taką maskę?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.