08.11.2016 11:50

Kup dresy i skejtowskie ubrania od Slayera

Poznaliśmy kolejne produkty, które będą się marzyć metalowcom przed Świętami. Tym razem są to ubrania sygnowane przez Slayera z kolekcji powstałej przy współpracy z marką Supreme, specjalizującej się w odzieży dla skejtów.

Kup dresy i skejtowskie ubrania od Slayera
foto: kadr z wideo

Fani Slayera i ich rodziny - szykujcie grubą forsę na Święta. Supreme, nowojorska marka odzieżowa założona w 1994 roku i od tego czasu specjalizująca się w produkcji ubrań dla skejtów zaprezentowała właśnie nową linię produktów sygnowanych przez zespół Slayer. Kolekcja nosi nazwę Slayer x Supreme 2016 Fall Collection.

Dzięki tej współpracy możemy nabyć kurtkę M65, kurtki baseballowe, babcine swetry i gustowne sweterki, bluzki, bluzy z kapturem, bogato zdobione spodnie dresowe, koszulki z nadrukiem i tym podobne gadżety. Do tego możemy nabyć zimową kurtkę moro z wielkim ekranem „Seasons in the Abyss” na plecach. W sprzedaży fizycznej i online produkty pojawią się 10 listopada 2016 roku.

Na Instagramie firmy odzieżowej opublikowano krótki zwiastun zapowiadający nową serię. Zobaczymy w nim kapelę i fanów szalejących w koszulkach Supreme podczas krótkiego fragmentu „South of Heaven”, poczynając od intro aż po słynny fragment z „Before you see the light, you must die!!!”.

W poniższej galerii możecie zobaczyć wszystkie ubrania z jesiennej kolekcji Slayera:

Do tej pory niestety nie zdradzono, jaka będzie cena tych dobroci, jednak nie należy się spodziewać, aby miała być niska. Na stronie Supreme można kupić teraz inne bluzy z kapturem za około 148 dolarów, a ceny kurtek oscylują w granicach 300 dolarów. Wygląda na to, że dostęp do tej linii jest ograniczony dla przeciętnych fanów Slayera, jednak najbardziej zaangażowani w modę metalową z pewnością znajdą środki na te wysokiej jakości produkty, choćby mieli zaciągnąć kredyt na te świąteczne przyjemności.

Koszulki czy bluzy Slayera od dawna można bezproblemowo nabyć w wielu miejscach, jednak zapowiada się na to, że w nadchodzącym sezonie ostatnim krzykiem mody będą spodnie dresowe bogato zdobione charakterystycznym logiem Slayera z orłem. Takiej pokusie niezmiernie ciężko się oprzeć.

To nie pierwsza współpraca Supreme z metalową kapelą - wcześniej stworzyli już kolekcję Black Sabbath. Jeśli chodzi natomiast o bardziej świąteczne klimaty - ostatnio pokazywaliśmy także świąteczny sweter od Iron Maiden.

Jesteście zainteresowani ofertą Supreme?

Eleganckie męskie półbuty na co dzień

Maciej Daszuta
Tagi: Duperele Slayer Galeria