Kup dresy i skejtowskie ubrania od Slayera

Maciej Daszuta
08.11.2016 11:50
Kup dresy i skejtowskie ubrania od Slayera Fot. kadr z wideo

Poznaliśmy kolejne produkty, które będą się marzyć metalowcom przed Świętami. Tym razem są to ubrania sygnowane przez Slayera z kolekcji powstałej przy współpracy z marką Supreme, specjalizującej się w odzieży dla skejtów.

Fani Slayera i ich rodziny - szykujcie grubą forsę na Święta. Supreme, nowojorska marka odzieżowa założona w 1994 roku i od tego czasu specjalizująca się w produkcji ubrań dla skejtów zaprezentowała właśnie nową linię produktów sygnowanych przez zespół Slayer. Kolekcja nosi nazwę Slayer x Supreme 2016 Fall Collection.

Dzięki tej współpracy możemy nabyć kurtkę M65, kurtki baseballowe, babcine swetry i gustowne sweterki, bluzki, bluzy z kapturem, bogato zdobione spodnie dresowe, koszulki z nadrukiem i tym podobne gadżety. Do tego możemy nabyć zimową kurtkę moro z wielkim ekranem „Seasons in the Abyss” na plecach. W sprzedaży fizycznej i online produkty pojawią się 10 listopada 2016 roku.

Na Instagramie firmy odzieżowej opublikowano krótki zwiastun zapowiadający nową serię. Zobaczymy w nim kapelę i fanów szalejących w koszulkach Supreme podczas krótkiego fragmentu „South of Heaven”, poczynając od intro aż po słynny fragment z „Before you see the light, you must die!!!”.

W poniższej galerii możecie zobaczyć wszystkie ubrania z jesiennej kolekcji Slayera:

Do tej pory niestety nie zdradzono, jaka będzie cena tych dobroci, jednak nie należy się spodziewać, aby miała być niska. Na stronie Supreme można kupić teraz inne bluzy z kapturem za około 148 dolarów, a ceny kurtek oscylują w granicach 300 dolarów. Wygląda na to, że dostęp do tej linii jest ograniczony dla przeciętnych fanów Slayera, jednak najbardziej zaangażowani w modę metalową z pewnością znajdą środki na te wysokiej jakości produkty, choćby mieli zaciągnąć kredyt na te świąteczne przyjemności.

Koszulki czy bluzy Slayera od dawna można bezproblemowo nabyć w wielu miejscach, jednak zapowiada się na to, że w nadchodzącym sezonie ostatnim krzykiem mody będą spodnie dresowe bogato zdobione charakterystycznym logiem Slayera z orłem. Takiej pokusie niezmiernie ciężko się oprzeć.

To nie pierwsza współpraca Supreme z metalową kapelą - wcześniej stworzyli już kolekcję Black Sabbath. Jeśli chodzi natomiast o bardziej świąteczne klimaty - ostatnio pokazywaliśmy także świąteczny sweter od Iron Maiden.

Jesteście zainteresowani ofertą Supreme?

Eleganckie męskie półbuty na co dzień

Maciej Daszuta Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.