15.04.2016 11:26

Kup gitarę Hello Kitty z autografem Zakka Wylde'a

Teraz i Wy możecie być właścicielem tego nietuzinkowego instrumentu. Sprawdźcie, ile kosztuje to cudeńko.

Kup gitarę Hello Kitty z autografem Zakka Wylde'a
foto: kadr z wideo

Dobry muzyk zagra dosłownie na wszystkim - może to być sprzęt muzyczny wykonany własnoręcznie z deskorolki, śmieci, łopaty albo... dziecięcy instrument. Udowodnili to tacy artyści, jak chociażby Mike Portnoy, który zagrał na perkusji Hello Kitty repertuar Kiss, Led Zeppelin czy Slayera.

Tuż po tym, jak to nagranie spodobało się wielu internautom, wyzwania podjął się Zakk Wylde. Muzyk na gitarce ze słodkim kociakiem wykonał cover Black Sabbath „N.I.B.”. Pomysł wydawał się szalony, bo raczej utwór o Lucyferze nie kojarzy się z animowanym kotem zdobiącym dziecięcą zabawkę.

Mimo tego Wylde błyskotliwe zaprezentował cover na małej gitarze i zagrał na niej premierowo utwór „Autumn Changes” ze swojej solowej płyty „Book of Shadows Volume II”, z którego pochodzi singiel „Sleeping Dogs”.

Na tym krążku muzyk pokazuje swoje łagodne oblicze. Co więcej okazuje się, że artysta ma naprawdę złote serce, bo postanowił przeznaczyć gitarę Hello Kitty na charytatywną aukcję. Cała kwota zostanie przeznaczona na rzecz szpitala St. Jude Children’s Research Hospital.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten instrument:

foto: ebay.com

Ta słodka gitara opatrzona jest autografem Zakka Wylde'a.

foto: ebay.com

Aukcja rozpoczęła się od kwoty 100 dolarów i na 15 kwietnia 2016 roku wynosi 1 425 dolarów. Licytacja potrwa do 24 kwietnia 2016 roku.

Wiadomo, że do tego czasu kwota wzrośnie kilkakrotnie. Jeśli zatem nie macie na zbyciu kilku tysięcy dolarów, to na pocieszenie warto sprawić sobie nowy krążek muzyka, który pojawił się 8 kwietna 2016 roku, czyli równo 20 lat po pierwszym albumie zatytułowanym „Book of Shadows” powstałym w przerwie pomiędzy pracą a koncertami z Ozzym Osbournem.

Jeśli tego Wam mało, to możecie wybrać się również na solowy koncert Zakka Wylde'a, który odbędzie się 3 czerwca 2016 roku w Łodzi w klubie Wytwórnia. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie również specjalnego gościa, a będzie nim Jared James Nichols.

Chcielibyście sprawić sobie gitarę Hello Kitty z autografem Zakka Wylde'a?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Zakk Wylde